Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja juz na caly tydzien :decayed: poniedzialki mam w sumie wolne :) burdel tylko nam zrobili bo klase na 5 czesci nam podzielili na warsztatach i na 2 grupy i dzis z mozgu wode wszystkim zrobili, mamy protest i w pon idziemy do egiptu chyba na caly dzien :evil:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 109,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A Krzysiu jak zawsze ludzi nie poznaje :gwizdanie:

Macham, gestykuluje, a on nic :polew:

Opublikowano

:D Przepraszam bardzo, ale jakaś babka zanim dojechałem do świateł o mało mnie swoim strupem nie staranowała i cały pobyt na światłach terroryzowałem ją wzrokiem :polew:.

:naughty: robmy spota trza oblać rozpoczęcie roku szkolnego :).

ps neta juz mam router nawrócił się na odpowiednią stronę mocy.

Opublikowano
  • Autor

To ustalajcie kiedy spot to może się zalape po powrocie :decayed: jak najbardziej rozpoczęcie roku jak i zakończenie wakacji trza oblac :naughty: także dawać propozycje kiedy komu pasi :cool1:

To Krzysiu wreszcie zwiekszysz swoją aktywność na forum jak router przeszedł na odpowiednia stronę mocy :> :good:

Opublikowano

Pawełku :) Zmieniłem telefon na prehistorycznego panasonica :decayed:, dlatego miałem problem z odebraniem mmsa i niestety nie mogłem zrobić Ci fotki tego co się działo aktualnie w transformersie :kox:.

Opublikowano
  • Autor

No nic myśle ze przy najbliższym spocie dowiem się co działo się w transformersie :wink4: a tymczasem jutro powracam :cool1: koniec lenistwa trza się wziąć ostro za robote :decayed:

To do najbliższego :>[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 22:59_________________________________________________Eeee panowie gdzie wy się podzialiśta? :gwizdanie: :decayed:

I'm Back :decayed:

Robimy spota???? :cool1:

Opublikowano

kiedy? :decayed: standard szkola,praca :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Hmmm.. może dzisiaj 19 pod wiaduktem? :cool1::naughty:

Chętny ktoś??

Opublikowano

ja juz nie dam rady :wallbash: w domu jestem i juz nie mam czym wpasc

Opublikowano

Hmmm.. może dzisiaj 19 pod wiaduktem? :cool1::naughty:

Chętny ktoś??

Bardziej mi by pasowało jutro o 18 Panie Pawle :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zebrać was do kupy to je ciężka rzecz :baseball::mysli::kox: ok jutro mam wyjazd ale może do 18 się wyrobię :cool1:

Opublikowano

Zebrać was do kupy to je ciężka rzecz :baseball::mysli::kox: ok jutro mam wyjazd ale może do 18 się wyrobię :cool1:

Ok, tak więc umawiamy się wstępnie na jutro o 18 :naughty:

Opublikowano

ja dzis bym wpadl :D a jutro to nie wiem :decayed:

Opublikowano

Yyyy... zapomniałem, że jutro mam basen :gwizdanie:

Ale raczej do 18 powinienem się wyrobić :>

No chyba, że przesuwamy spota o godzinę do przodu?

Opublikowano

a moze w pon o 14;30? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:baseball: Ok to może najbezpieczniej będzie o 18.30 ja nie obiecuje ale, postaram się być :cool1:

Pisać panowie pasuje czy nie pasuje??? bo w 2 osoby to zawsze można się zjechać :gwizdanie:

Opublikowano

:baseball: Ok to może najbezpieczniej będzie o 18.30 ja nie obiecuje ale, postaram się być :cool1:

Pisać panowie pasuje czy nie pasuje??? bo w 2 osoby to zawsze można się zjechać :gwizdanie:

Myśle, że do 18.30 zdąże na bank :hi:

Tak czy inaczej do zoba :decayed:

Opublikowano

Panie zwiras czy twoja fura przypadkiem nie stoi pod ekonomikiem? z naklejka klubowa i rej nie ERA? :decayed:

Opublikowano

to nie on. dzis widziałem na kowalowcu jak stała b6 sedan granatowa z naklejką klubową z piotrkowa :mysli:

Opublikowano

to nie on. dzis widziałem na kowalowcu jak stała b6 sedan granatowa z naklejką klubową z piotrkowa :mysli:

miala naklejke"lewy pas to nie kółko..." :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.