Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tam moge jechac i tak nie mam co robic.... Krzysiu czarna strona mocy poszla sie... :(

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 109,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wejdz na gg :wink4:

Opublikowano

dziś nikt nic nie pił? :cool1: :gwizdanie: bo taka cisza :polew:

Opublikowano

Krzysiek przyjedz zobaczyc audi :kox: moze coś ci sie z niej nada :evil:

Opublikowano
  • Autor

Krzysiek przyjedz zobaczyc audi :kox: moze coś ci sie z niej nada :evil:

Wojciu co Ty tam kombinujesz???? Krzyśka podpytałem to zdradził, że miałeś kupować jakąś czarną audiczkę.. :cool1: ale napisałeś, że nic z tego, to czyżby jakiś swap?? :naughty: :naughty:

Opublikowano

A4 B5 96r 1,6B+LPG jezdne rozbite troszke :kox: fchooj częsci jak ktoś coś chce to wpadac :przebiegly:

Opublikowano

ja tez sie juz ciekawie. chyba cie odwiedze bo cos krecisz i nie zdradzasz nic, ni ebyło mnie u ciebie ze 2 tyg a ty zaraz samolotem bedziesz sie woził :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 12:59_________________________________________________moze bym cos przykleił :decayed:

Opublikowano

a no tak to jest :wink4: chcesz to wpadaj moze i tobie cos sie przyda z częsci :gwizdanie: Krzysiu... blotniczek mam ładny :good: białe kieruneczki,lampy po I lifcie :kox: panel klimatronika sprawny :przebiegly: moze wkoncu ten twoj paździocho ożyje :decayed:

Opublikowano

wojtej mrtea chciał błotnik odezwij sie do niego i mu popchnij

Opublikowano

a który? lewy czy prawy? :wink4:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 13:04_________________________________________________dsc00203n.jpg

By wojciu0308 at 2011-04-07

dsc00204c.jpg

By wojciu0308 at 2011-04-07

dsc00206m.jpg

By wojciu0308 at 2011-04-07

dsc00207md.jpg

By wojciu0308 at 2011-04-07

dsc00205xts.jpg

By wojciu0308 at 2011-04-07

:gwizdanie:

Opublikowano

a nie wiem, zapytaj go pisał w naszym wątku koło 80str bedzie

Opublikowano

spoko :good:

Opublikowano

ty jaki rozmar kół?? i oponki w jakim stanie?? :evil:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 13:08_________________________________________________i jeszcze w jakim stani elistwa drzwiowa lewa tył bo moją zło wpierdoooooliło

Opublikowano
  • Autor

Choroba :gwizdanie: :gwizdanie: ja bym może się skusił na lampki przednie i zderzak przedni :cool1: za ile by poszło??? :naughty:

Opublikowano

przyjechać zobaczyc dogadamy sie :naughty: kola 15" oponki wielosezonowe stan bdb :przebiegly: Grzesiu przyjedz

:notworthy: Paweł ty tysz :naughty: wiatraczki Ci dam :gwizdanie:

Opublikowano

bede po południu. koło której moge, potrzebuje kilka wąży :kox::dance:

Opublikowano
  • Autor

Ja dzisiaj jeszcze z chaty się nie ruszam, bo coś na rodzaj grypy mnie dopadło :confused4: ale jutro po południu może bym zajrzał :cool1::naughty:

Opublikowano

jutro to nie bedzie co brac bo biore wszystko :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Zostaw jaki kawałek zderzaka... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.