Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aa... szkoda ze nie zadzwoniles do kolegów... przenieslimy sie w inne miejsce... i było grubo :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa... szkoda ze nie zadzwoniles do kolegów... przenieslimy sie w inne miejsce... i było grubo :kox: :kox:

Niestety i tak nie miałem za wiele czasu i chciałem jedynie sie przywitać :wink4: w innych okolicznościach napewno bym dzwonił :cool1: grunt, ze spot sie udał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze blade własnie nie wiem co tam im zrobiliscie bo narazie nic sie nie odzywają :cool1: ale znając życie dojechali i już gdzieś chleja :polew: :polew: a dużo ogólnie ludzi dzisiaj było? I gdzie sie przeniesliscie? Szkoda, ze was nie zapoznalem :confused4: Teraz rewanż w R-sku :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł ;D co się działo to nie uwierzysz. :good: Ja dopiero do domu dotarłem ale w Radomsku byliśmy gdzieś po 21, oczywiście Wojtek zainspirował mnie modzeniem i musieliśmy jeszcze u niego w garażu moje 230koni podrasować na 232 :kox:.

A w skrócie to zobacz filmik co S4 robi na drodze :embarrassed::no: szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł ;D co się działo to nie uwierzysz. :good: Ja dopiero do domu dotarłem ale w Radomsku byliśmy gdzieś po 21, oczywiście Wojtek zainspirował mnie modzeniem i musieliśmy jeszcze u niego w garażu moje 230koni podrasować na 232 :kox:.

Krzysiek napisz tylko czy modzenie się udało.. 232 zostało zaprzągnięte do boju :kox::polew: :polew: :polew: bo mnie ciekawość zżera :cool1::decayed: jak tak to też może sobie jeb** taki mod :tongue4: :tongue4: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nawet Wojtuś wiem jak pomaluje ten błotnik, dzisiaj siedziałem i wymyśliłem, nowy błotnik też będzie znaczony Zwirem tylko rzuci się go pod bezbarwny i napis będzie mieć klasę a nie wsiowy szkic z tektury :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 20:50_________________________________________________tylko gorzej przy sprzedaży :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...