Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

I WZAJEMNIE :good::naughty::decayed::wink4:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 23:34_________________________________________________Jak tam po świętach???? :naughty: co tu taka cisza???? :cool1::wtf: :wtf: :wtf::kox: :kox:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 109,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie już po, kac kupa była i układ znów w pełni sprawny :polew:

Opublikowano
  • Autor

U mnie już po, kac kupa była i układ znów w pełni sprawny :polew:

:polew: :polew: Jak kolega z okolic R-ska to zapraszamy do nas na jakiegoś spocika :naughty: :naughty: wkrótce coś zorganizujemy :cool1: :cool1:

Opublikowano

ja nawet nie wiem kiedy swieta sie zaczely a kiedy skonczyly :> ciagle ten sam stan swiadomosci :).

Pogoda sprzyja spotowaniu, jakiegos gryla moze zrobimy? :)

Opublikowano
  • Autor

Pogoda sprzyja spotowaniu, jakiegos gryla moze zrobimy? :)

Jestem za jestem za :naughty::decayed: :decayed: lalalalalala :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemaaaaa :hi:

Opublikowano
  • Autor

siemaaaaa :hi:

Łooooo witamy Szanownego podróżnika :naughty::decayed: :decayed: Jak tam Grzesiu wyjazd??? pamiętasz coś.. :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: Grzegorz już wróciłeś do ojczyzny ? :cool1:
Opublikowano

pamietam pamietam. najgorsze było przywitanie a potem to juz non stop nieważkość :polew: wczoraj wróciłem i jestem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hmm.. ktoś dziś jest chętny na spota tak koło 17 ??? :cool1: pod wiaduktem, ładna pogoda trza z niej korzystać :naughty:

Edit.

Obgadalibyśmy kwestie grillowe... :decayed: :decayed:

Opublikowano

mówie wstepnie tak bo nie wiem czy gdzieś nie pojade i na chwile moge podjechac, wiec jak co to o 17 a jesli nie dałbym rady to prosze mnie jakimś smskiem poinformowac.

Wojtuś no i przyprowadziliście ta drugą audike?? wiesz moze juz cos o tych czujnikach parkowania??

Opublikowano

panowie ja na spota dotre pieszo :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja byłem pod duktem do 17.30 i nikogo tam nie być.. :confused4:

A teraz to już się zalkoholizowałem.. :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 18:32_________________________________________________Edit.

Efcio ładnie to tak u Konrada siedzieć jak tu na spota zapraszają.. :cool1::decayed: :decayed:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 18:56_________________________________________________Edit. 2

Co tu kur** taka cisza.. :cool1:

Nie obrażam się na was, że tylko ja był na spocie :wink4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

sorry Pawcio ale bylem w terenie :kox:

Opublikowano

ale doj**ało śniegu :polew: :polew: :polew: a mogliśmy dzisiaj gryla robić :polew::mysli:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 21:10_________________________________________________A TY JAK SPEDZIŁEŚ SWOJE URODZINY I ROCZNICE UTWORZENIA FIRMY?!

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co tam sie stało żwiru ze dzwoniłes??

Opublikowano
  • Autor

chyba pogadać chciał... :tongue4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no właśnie, ni emogłem odebrac sorki :naughty: a o co kaman?

Opublikowano
  • Autor

Chodziło jak zawsze o możliwość transportu :naughty::wink4:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 12:01_________________________________________________Edit.

Ewentualnie jakby pierwsze nie wchodziło w grę to możliwości konsumpcji napojów wyskokowych :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co sie działo wczoraj Grzesiu :polew: :polew: o matko że my z Pawłem to przeżyliśmy to ja nie wiem :evil::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.