Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde co sie dzieje z panem Zwirkiem ;(

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 110 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

kurde co sie dzieje z panem Zwirkiem ;(

Generalnie ostatnio do niego pisałem i że tak powiem cisza jak makiem zasiał... :wallbash:

Grzesiu a Ty cały czas na obczyźnie?? :mysli:

Efcio odzywaj się czasem... :bicz:

Kuba wracaj z tego forum alfy.. :bag::cool1:

Wojtek Ty i tak tutaj zaglądasz najczęściej więc tylko napiszę oby tak dalej.. :wink4:

Kur** kiedy my chłopy zrobimy takiego spota jak to miało kiedyś miejsce w BELFAŚCIE?????????? :cool1::naughty: :gwizdanie: :kox: Jeżeli dojdzie do skutku taki spot zastrzegam tu i teraz, że stawiam flaszkę weselnej... :drinks::banan: :banan: :banan:

Opublikowano

do duuupy z takim klubem :confused4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nie lec w kulki, twoim za***nym obowiązkiem jest postawic po flaszce weselnej na łep bo inaczej malzenstwo nie bedzie udane:) a ja wracam w kwietniu wiec dozobaczenia

Opublikowano

do nas do Łodzi przyjeżdzajcie :kox:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
Wreszcie ktoś z radomska :brawo: Grzes A4, już powoli traciłem nadzieje,że ktoś się odezwie, jeżeli ktoś jeszcze jest chętny to piszcie :gicior:
ja tez z radomska kiedy robimy spota
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Peugeot Boxer, 2006r., 2179cm3, 74 kW - otomoto.pl zna ktos z was to auto?

w sumie juz nie aktualne... auto walone z tyłu jak kobra pod castorama w częstochowie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Opublikowano

dobry:decayed: nie chce przeszkadzac w milczeniu ale moze kurfa mac cos sie ruszy na naszych spotach:grin:zyje ktos kurde wgl?:facepalm:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A co Ty taka tu cisza, ze kiedyś to już myślałem odp sam sobie na posta :D

Opublikowano

to kiedy jaki spot panowie bo myśle do was zajrzeć:wink::decayed:

Opublikowano

dla mnie nawet juz moze byc to forum juz umarlo:D

Opublikowano

forum tętni życiem tylko my musimy się zebrać do kupy :) chłopaki w czwie co tydzień robią spoty a ja mam tyle samo na wieluń, radomsko i Czwe takżę na wszystkie te spoty mogę wpadać jak będę o nich wiedział:wink:

Opublikowano

no ja jestem za jakims spotem w niedziele po obiadku:) tylko spot we 2? kaszanka:)

Opublikowano

ja na niedziele po obiadku na miekko mogę wpaść :decayed: chłopaki organizujmy się:wink:

Opublikowano
  • Autor

Hmmm w niedzielę to i może ja bym wpadł ;)

Opublikowano

no to jest nas 3:P

Opublikowano

czyli co niedziela 14/15? spot w radomsku?:decayed: już jest 3 nas napiszmy do ziomków z radomska a napewno zorganizujemy się w większej grupie:wink:

Opublikowano

proponuje pod MDKiem:P kolo 15 moze byc:P strzelimy pare bomb po miescie polansujemy sie z lekka porobimy kreski:grin: wydaje mi sie ze Buncor wciagnie wszystkich :polew:

Opublikowano

to git zaraz piszę tu do chłopaków z radomska jeszcze i wy też panowie kogoś zaproście jeszcze :) to o 15 w niedziele:wink: ale gdzie jest to całe MDK??? Bo ja jestem zza Pajęczna a Radomsko znam pi razy drzwi hehe:grin: a co do wciągania no zobaczymy :naughty:

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Napisałem jeszcze do kilku chłopaków z Radomska o spocie jutro :) jutro jest spot i JUŻ!!!!!:grin: zostawie wam tu mój numer i jak coś to piszcie albo dzwońcie co i jak 531670485:wink:

pozdr i do jutra Panowie

---------- Post dopisany 03-03-2013 at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2013 at 12:39 ----------

Chłopaki do 14 proszę o info co z tym spotem najlepiej na kom. 531670485, jak nie dacie mi znać to niebędę grzał 80km w dwie strony na próżno, ale na spota bym zajrzał z chęcia :)

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

ok Ja przyjade na 15 pod to MDK na ul.brzeźnickiej widziałem że to jest. Ale jak przyjade a nikt nie przyjedzie to was znajde i skopie wam dupska:decayed: pozdr!:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.