Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurde co sie dzieje z panem Zwirkiem ;(

Generalnie ostatnio do niego pisałem i że tak powiem cisza jak makiem zasiał... :wallbash:

Grzesiu a Ty cały czas na obczyźnie?? :mysli:

Efcio odzywaj się czasem... :bicz:

Kuba wracaj z tego forum alfy.. :bag::cool1:

Wojtek Ty i tak tutaj zaglądasz najczęściej więc tylko napiszę oby tak dalej.. :wink4:

Kur** kiedy my chłopy zrobimy takiego spota jak to miało kiedyś miejsce w BELFAŚCIE?????????? :cool1::naughty: :gwizdanie: :kox: Jeżeli dojdzie do skutku taki spot zastrzegam tu i teraz, że stawiam flaszkę weselnej... :drinks::banan: :banan: :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lec w kulki, twoim za***nym obowiązkiem jest postawic po flaszce weselnej na łep bo inaczej malzenstwo nie bedzie udane:) a ja wracam w kwietniu wiec dozobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś z radomska :brawo: Grzes A4, już powoli traciłem nadzieje,że ktoś się odezwie, jeżeli ktoś jeszcze jest chętny to piszcie :gicior:
ja tez z radomska kiedy robimy spota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peugeot Boxer, 2006r., 2179cm3, 74 kW - otomoto.pl zna ktos z was to auto?

w sumie juz nie aktualne... auto walone z tyłu jak kobra pod castorama w częstochowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum tętni życiem tylko my musimy się zebrać do kupy :) chłopaki w czwie co tydzień robią spoty a ja mam tyle samo na wieluń, radomsko i Czwe takżę na wszystkie te spoty mogę wpadać jak będę o nich wiedział:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to git zaraz piszę tu do chłopaków z radomska jeszcze i wy też panowie kogoś zaproście jeszcze :) to o 15 w niedziele:wink: ale gdzie jest to całe MDK??? Bo ja jestem zza Pajęczna a Radomsko znam pi razy drzwi hehe:grin: a co do wciągania no zobaczymy :naughty:

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Napisałem jeszcze do kilku chłopaków z Radomska o spocie jutro :) jutro jest spot i JUŻ!!!!!:grin: zostawie wam tu mój numer i jak coś to piszcie albo dzwońcie co i jak 531670485:wink:

pozdr i do jutra Panowie

---------- Post dopisany 03-03-2013 at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2013 at 12:39 ----------

Chłopaki do 14 proszę o info co z tym spotem najlepiej na kom. 531670485, jak nie dacie mi znać to niebędę grzał 80km w dwie strony na próżno, ale na spota bym zajrzał z chęcia :)

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

ok Ja przyjade na 15 pod to MDK na ul.brzeźnickiej widziałem że to jest. Ale jak przyjade a nikt nie przyjedzie to was znajde i skopie wam dupska:decayed: pozdr!:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...