Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można powiedzieć że otwarłeś se rondo :whistling:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 109,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aaaaaaaaa no fakt a ty gdzie się przyczajales?

Nic się nie dzieje na na na na .....

Opublikowano

Aaaaaaaaa no fakt a ty gdzie się przyczajales?

Nic się nie dzieje na na na na .....

:hi::siema:

Opublikowano

No to na to wychodzi ze widzę cie z browarem w ręce

Co jest z wami? Robimy jakiś zjazd? Z tego co za u ważyłem to grupa zmotoryzowani Radomsko widzi się co 2gi dzień i robią jakieś eventy cały czas widać jak grupa jada a tu jak w prosektorium

Opublikowano

No to na to wychodzi ze widzę cie z browarem w ręce

Co jest z wami? Robimy jakiś zjazd? Z tego co za u ważyłem to grupa zmotoryzowani Radomsko widzi się co 2gi dzień i robią jakieś eventy cały czas widać jak grupa jada a tu jak w prosektorium

Możliwe :) poznałem Cie już na rondzie po tym xenonie :naughty:

Opublikowano

No to na to wychodzi ze widzę cie z browarem w ręce

Co jest z wami? Robimy jakiś zjazd? Z tego co za u ważyłem to grupa zmotoryzowani Radomsko widzi się co 2gi dzień i robią jakieś eventy cały czas widać jak grupa jada a tu jak w prosektorium

No jakbysmy sie mieli widziec co 2-gi dzien to na wache bym nie wyrobil :D tym bardziej, ze znowu na bezrobociu siedze:facepalm: ale spocik jaknajbardziej mozna zrobic :P
Opublikowano

Siema podaj mi numer do siebie bo miałem tel w serwisie i kontakt mi poginely

Chodzi mi o Łukasza albo niech ktokolwiek mi podeślę

Opublikowano

Dzisiejszy spocik, BEZ GOLFA :kox:

qy6ejave.jpg

Opublikowano

Hrabiostwu się nie chce do mieszczanstwa to mieszczanstwo musiało do hrabiostwa:-P

Opublikowano

Ej ej ej :D wcale, ze bo nie :decayed:

Opublikowano

Dzisiejszy spocik, BEZ GOLFA :kox:

qy6ejave.jpg

Czemu nikt nie powiedział o spociku ? Myślałem właśnie że jest coś na rzeczy ponieważ widziałem na bloku te dwie a4 coombii :)

Opublikowano

Dziś Był Moto Show W Kamiensku Trzeba Być Na bieżąco i się pytać a nie tylko saczyc na obwodnicy. Następny spot w niedziele wiec obserwuj forum[emoji5]

http://www.directupload.net/file/d/3724/cna3gr3t_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3724/cna3gr3t_jpg.htm

Opublikowano

Relacja z dzisiejszego spota :D8arubemy.jpg

Opublikowano

Czemu wczoraj nie mówiliście że bedzie taka akcja w kamieńsku?

Opublikowano

A ja kurcze na zbiorze jabłek w Holandii i za daleko żebym dojechał.

Opublikowano

Ale tu na forum nic nie pisało i widzę że nie tylko Ja nie wiedziałem :) Gdzie następny w niedziele ?

Opublikowano

W Radomsku :D

Opublikowano

Ma ktoś do sprzedania tylna tarcze nadającą sie do użytku?

Opublikowano

Hamulcowa?

To widzimy się w ta niedziele?

Opublikowano

Ta hamulcowa bo mi sie skrzywila i bjje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.