Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prędzej Wojtek będzie miał jak Piotrek nie obecny w pl

Jakieś coś jutro?

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 110,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema :D kupie rame do a4 b5 polift , chyba ze sie nie róznią to przedlifta tez wchodzi w gre, gyby ktoś miał ramę z całą karoserią to tez może sie pochwalić.

Opublikowano

Siema :D kupie rame do a4 b5 polift , chyba ze sie nie róznią to przedlifta tez wchodzi w gre, gyby ktoś miał ramę z całą karoserią to tez może sie pochwalić.

Zaraz zj***ke pewnie dostaniesz bo nie ten dział :wink::decayed::D
Opublikowano

Siema :D kupie rame do a4 b5 polift , chyba ze sie nie róznią to przedlifta tez wchodzi w gre, gyby ktoś miał ramę z całą karoserią to tez może sie pochwalić.

Zaraz zj***ke pewnie dostaniesz bo nie ten dział :wink::decayed::D

Moze któyś ma i sie pochwali :D w innych działach też pytałem :D

Opublikowano

Jest za 12 tys cała buda od rs4. A PO CO Ci rama? Kup całego sztrucla na części i będziesz miał fanty poza buda i wiele więcej cie to nie wyniesie

Opublikowano

Gdzie dziś w tym Radomsku ?

Opublikowano

Ile osob w gl jest chetnych ? My z kamilem raczej nie.. bo imieniny dziadka mamy xD

Opublikowano

Ile osob w gl jest chetnych ? My z kamilem raczej nie.. bo imieniny dziadka mamy xD

Wiesz gdzie dziś w Radomsku i o której ?

Opublikowano

Zawsze bylo o 14 pod MDkiem :wink:

Opublikowano

Ja mogę zajrzeć

Dobra jest plan widzimy się o 15 pod MDK

A ty mifer to zawsze masz jakieś urodziny:-P

Opublikowano

Dobra bede mam nadzieje ze ne bedziemy tylko we dwoch

Opublikowano

Może Wojtek zajrzy i bumier się pytał może się pokaże w końcu. Weź Łapka I Kabel Czek MI Wyskoczył zbadamy Dziada

Opublikowano

Ja mogę zajrzeć

Dobra jest plan widzimy się o 15 pod MDK

A ty mifer to zawsze masz jakieś urodziny:-P

Nie pier*ol glupot Grzesiu :3 zrobie Ci foteczke z imienin zebys nie myslal, ze wale w ciula i nie chce mi sie przyjechac :D
Opublikowano

Przecież żartuje. Wiadomo że biesiada ważniejsza%%%%%%%%

Spot bo byczych jajach. Jedni się po parę razy pytają a i tak olewaja sprawę. Przynajmniej jedno auto bliskie ogarnięcia

Opublikowano

Przecież żartuje. Wiadomo że biesiada ważniejsza%%%%%%%%

Spot bo byczych jajach. Jedni się po parę razy pytają a i tak olewaja sprawę. Przynajmniej jedno auto bliskie ogarnięcia

To kto byl ?:D
Opublikowano

Ja miałem być i byłem najpierw 13;40 do 14;10 :wink: nikogo nie widziałem

16;20 nikogo nie widziałem :wink:

Myślałem że o 14 , jak byłem w domu to kolega napisał że o 15 więc udałem się gdy tylko mogłem i z Audi na mdku widziałem jedno złote b5 combii na niemiecko-tureckich blachach


To kiedy następny mam nadzieje udany spot ? Może uda się namówić większą ilość osób ,

Ile was się zjeżdża przeważnie ?

Opublikowano

Ja miałem być i byłem najpierw 13;40 do 14;10 :wink: nikogo nie widziałem

16;20 nikogo nie widziałem :wink:

Myślałem że o 14 , jak byłem w domu to kolega napisał że o 15 więc udałem się gdy tylko mogłem i z Audi na mdku widziałem jedno złote b5 combii na niemiecko-tureckich blachach

To kiedy następny mam nadzieje udany spot ? Może uda się namówić większą ilość osób ,

Ile was się zjeżdża przeważnie ?

Na pierwszym spocie bylo kilkanascie aut. Potem juz w doooooool z kazdym spotem :D
Opublikowano

dobra to ile teraz jest tych aut ?


Inaczej , ile z was trzyma się zawsze

Opublikowano

dobra to ile teraz jest tych aut ?

Inaczej , ile z was trzyma się zawsze

Roznie, ja np nie bylem na spocie juz ze 4 miesiace :facepalm:
Opublikowano

dobra to ile teraz jest tych aut ?

Inaczej , ile z was trzyma się zawsze

Roznie, ja np nie bylem na spocie juz ze 4 miesiace :facepalm:

a Ja jeszcze wcale w Radomsku bo nie wiedziałem że sa "tacy ludzie jak Ja " nigdy nie widziałem niczego co by wskazywało na Audi Klub

To kiedy następny spot , za miesiąc ?

Pytam ilu was jest bo będe miał ogromną prośbę do was wszystkich Audilandziarzy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.