Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mi jak narazie 30 też pasuje :naughty:

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 110 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żeby mi nikt nie zapomniał :bicz3: :bicz::piroman:

Opublikowano

no panowie ja za pare minut startuje :decayed:

Opublikowano
:notworthy: :oklaski: :a4fan:
Opublikowano
  • Autor
:notworthy:[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 21:32_________________________________________________A następnym razem...... :drinks::cool1:
Opublikowano

Następnym razem dłużej jak 15 minut :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak tam panowie kiedy kolejne spotkanko? Robimy coś bardziej integracyjnego ( mam na myśli % :cool1: ) czy nie, bo jak tak to muszę kobiecie przypomnieć jak się jeździ :decayed: Dawajcie propozycje kiedy i gdzie... Pozdro :hi:

Opublikowano

:good: jak najbardziej za. :kox:

Praktycznie każdy termin mi pasuje, zawsze mogę się dostosować. :rolleyes:

Opublikowano

ja jak kolega, też sie dopasuje, niech chłopaki coś podsuną i bedziemy sie umawiać :drunk:

Opublikowano
  • Autor

No to panowie musimy zacząc coś ustalać :cool1: ja proponuję jakiś piątek, może 27.11? w godzinach 17-18, tylko trzeba pomyśleć gdzie :mysli:

Opublikowano

Jak najbardziej jestem :good:. mam nadzieje ze nasza integracja przebiegnie podobnie jak nasza wczorajsza integracja z Krzysiem :polew::drunk::dance2:

Opublikowano
:naughty: :gwizdanie: się działo :decayed::kox:
Opublikowano
  • Autor

To gdzie robimy spotkanko? jakieś propozycje? :naughty:

Opublikowano

w sumie miejsce może być to co zawsze zeby nie motac :cool1: a potem zapewne akcja sie rozwinie samoistnie :dance::banan2::buhaha:

Opublikowano
  • Autor

:th: :decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 12:39_________________________________________________To kto sie pisze na piątkowe soptkanko (27.11) oprócz mnie? :cool1:

Opublikowano
:gicior:[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 15:53_________________________________________________internety wom odcili?? :polew: :bicz3: :bicz3: :bicz3: co jest z wami www pupę :kox:
Opublikowano
  • Autor

Chyba im odcili :polew: :polew: [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 22:40_________________________________________________Żyje tam ktoś jeszcze :?: :?: :?: :bicz2:

Opublikowano

ej dobra jak sie nikt nie odezwie co do jutra albo jak komuś jednak ni epasuje jutro to tragedii nie ma, mozemy to przełożyć, tylko napiszcie w miare szybko co do jutra zeby nie było tak ze spotkac sie 2 i bedzie lipa, dni jest wiele wiec mozemy inny termin ustalić, takie jesm moje zdanie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dobra to chyba z dzisiejszego spotkania nici............. :wallbash::kwasny:

Opublikowano

Z mojej strony napewno nici ponieważ z przyczyn losowych niestety sie nie pojawie :wallbash:

przepraszam wszystkich a jeśli dojdzie do spotkania to życze dobrej zabawy :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.