Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie ja moge podjechac na spota jakiegos. mieszkam pomiedzy czewa a radomskiem.. do R-ska mam 14 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko to zapraszamy :naughty:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 08:30_________________________________________________Dobra panowie to kiedy robimy jakieś porządne spotkanie integracyjne? Ja proponuję datę 18.12 jeżeli ktoś ma inne propozycje to piszcie. Myślę że jest to dość sporo czasu na zebranie się do kupy i znalezienie czasu :cool1: Także oczekuję na SZEROKI odzew z waszej strony :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: piszę się trochę jestem zabiegany teraz ale po 13 mam już z górki więc wpadnę :hi:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 08:44_________________________________________________panowie i jak spot doszedl do skutku? Niestety mnie rozkłada choroba i weekend przesiedze w domu :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima daje się we znaki :) u mnie od blokiem strajk i nikt nie odśnieża a co odkopię sobie miejsce na strupa to ktoś mi zajmuje :wallbash:. Ale mimo wszystko jest przyjemnie :decayed:

Zimą to sie przyjemnie....jeździ bokiem :decayed: to fakt, a jak już przyjdzie gdzieś zaparkować to jedna wielka masakra :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i zapraszam do zakupu Kalendarzy klubowych 2010r .Wszystkie informacje znajdziecie w tym wątku ====> http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_zapisy-t111315.0.html .Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho :) a co z tamtym?

U mnie pełne ręce roboty, wahacz muszę zmienić kasy ni ma :P, szkoła nie wiem w co łapy włożyć. :kwasny:

i ta zima mnie dobija :), niestety z całą modernizacją strupa muszę poczekać do wiosny, może odłożę do tego czasu co nieco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za :good: nawet sam kwiecień jest dobrym terminem, mam już dość zimy i mój samochód chyba też :/.

A więc w Kwietniu powrócimy do tematu :>

Co do miejsca to myślę, że najlepiej byłoby się spotkać pod domem kultury, lub Plac 3-go Maja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...