Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hm... do 19 z Pawłem staliśmy i spotowaliśmy :good:, następnie podskoczyliśmy do mnie i na tą chwilę nasz prezes ma już oznaczony pocisk :notworthy::naughty:. Jak dla mnie było bomba :) i panowie mamy mała propozycję coby nasze spoty nabrały śmiałości i życia :chytry:. I nie ma zmiłuj ! :good::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... do 19 z Pawłem staliśmy i spotowaliśmy :good:, następnie podskoczyliśmy do mnie i na tą chwilę nasz prezes ma już oznaczony pocisk :notworthy::naughty:. Jak dla mnie było bomba :) i panowie mamy mała propozycję coby nasze spoty nabrały śmiałości i życia :chytry:. I nie ma zmiłuj ! :good::evil:

Ja proponuje spocik może w pierwszy piątek po weekendzie majowym :)

Albo jeżeli komuś pasuje to 30 kwietnia również mogę być :good:

Skoro staliście do 19 to widocznie spóźniłem się kilka minut :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... do 19 z Pawłem staliśmy i spotowaliśmy :good:, następnie podskoczyliśmy do mnie i na tą chwilę nasz prezes ma już oznaczony pocisk :notworthy::naughty:. Jak dla mnie było bomba :) i panowie mamy mała propozycję coby nasze spoty nabrały śmiałości i życia :chytry:. I nie ma zmiłuj ! :good::evil:

Dokładnie tak było :cool1: ja też jestem zadowolony z naszego spota nie sądziłem, że może być tak fajnie :naughty: także na dniach ustalimy termin kolejnego :wink4:

Krzysiu masz u mnie duże piwo za naklejkę... :decayed: DZIĘKI,

hm... do 19 z Pawłem staliśmy i spotowaliśmy :good:, następnie podskoczyliśmy do mnie i na tą chwilę nasz prezes ma już oznaczony pocisk :notworthy::naughty:. Jak dla mnie było bomba :) i panowie mamy mała propozycję coby nasze spoty nabrały śmiałości i życia :chytry:. I nie ma zmiłuj ! :good::evil:

Ja proponuje spocik może w pierwszy piątek po weekendzie majowym :)

Albo jeżeli komuś pasuje to 30 kwietnia również mogę być :good:

Skoro staliście do 19 to widocznie spóźniłem się kilka minut :(

Kuba faktycznie musiałeś się spóźnić parę minut :mysli: a co do następnego spota to wymyśliliśmy z Krzyśkiem, że następny może zrobimy w środku tygodnia np. w środę?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba faktycznie musiałeś się spóźnić parę minut :mysli: a co do następnego spota to wymyśliliśmy z Krzyśkiem, że następny może zrobimy w środku tygodnia np. w środę?? :cool1:

U mnie środy odpadają kompletnie :disgust: Chyba, że pierwsza po weekendzie majowym kiedy będą matury :good:

Po za środami mogę się zjawić: Poniedziałek, Czwartek, Piątek, Sobota :)

Ja proponuje zrobić jakiś spocik w pierwszym tygodniu maja :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie środy odpadają kompletnie :disgust: Chyba, że pierwsza po weekendzie majowym kiedy będą matury :good:

Po za środami mogę się zjawić: Poniedziałek, Czwartek, Piątek, Sobota :)

Ja proponuje zrobić jakiś spocik w pierwszym tygodniu maja :rolleyes:

To może w czwartek :mysli: ta sama godzina to samo miejsce. Co wy na to? :kox:

Zwiras moje radyjko to Audi Concert :wink4: a naklejka zajebi**e się prezentuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek mi pasuje :good: oczywiście się zjawię. :kox:

Paweł zaraziłeś mnie tym swoim osprzętem muzycznym i już kombinuje żeby do swojego coś takiego spasować :evil::wallbash:.

A naklejeczki zostały mi jeszcze 2 :) Ci co pierwsi na spota dojadą dostaną :hi::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc decyzja odnośnie następnego spota zapadła....

CZWARTEK 29.04.2010 GODZ. 18 PARKING POD WIADUKTEM :cool1:

Zapraszamy wszystkich chętnych :naughty:

Jak zawsze na 100% będą:

1. pawelp2208

2. zwiras

.......

To spot ustalony prosimy potwierdzać uczestnictwo :decayed::good:

Krzysiu mnie też to audio hipnotyzuję :decayed: coś pomyślimy nad Twoim sprzętem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...