Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

jednak udało mi się zorganizować weekend dla mnie i mojej kochanicy :) jedziemy do zakoca :P moze malo oryginalne ale sprawdzone :good: Paweł zrobiłeś mi smaka na kasprowy :P i nie przepuszcze mu teraz! Jak na razie jest ostro :P bo na zakopiance juz godzine siedzimy w korku, mi noga chce odpasc od wciskania sprzegła :P i prowadzi Paulina. :gwizdanie:

przesyłam pozdrowienia w moim imieniu jak i Misia z zzz.... 9 km korku :D:polew: :polew:

A jednak zakopower.. cholera też bym się wybrał :slina: ja z moją kochanicą jutro być może znajdziemy się w okolicach Jasła :cool1: co jak co, ale jakąś wycieczkę trzeba uskutecznić :wink4: w każdym bądź razie życzę wam miłego wjazdu na Kasprowy :good: i miłej zabawy :drinks::sex::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy nie wiecie gdzie w okolicach Radomska lub trochę dalej :naughty: Jest znak drogowy mówiący o zakazie używania sygnałów dźwiękowych? :szukaj:

Potrzebny mi jest tego typu znak do celów artystycznych :tongue4:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 12:17_________________________________________________Panowie taki pomysł przyszedł mi do mojego łba :doh1:

Może prócz tego alko-spota zrobić w któryś weekend jakiegoś grila? :naughty:

Miejscówka do ustalenia :chytry: Może nad Wartą lub na fryszerce? Co wy na to? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za :good:

A tymczasem trzeba by się zmówic na jakieś najbliższe spotkanko :cool1: ale to robimy alko-barowego spota + alko-grilla spota czy wybieramy to lub to :?: :mysli:

p.s

Krzysiu najlepszego :D w zakopcu pogoda wam dopisała :?:[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 08:51_________________________________________________Ludzie co tu taka cisza proszę rozpocząć żwawą dyskusję :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o sorry ale mialem maly nalot w pracy :decayed:

co do pogody to była ekstra pierwszego dnia :P gdyby nie to ze 6h jechaliśmy do zakopca bo za krakowem korek za korkiem to pewnie juz pierwszego dnia wybralibysmy sie na kasprowy, sloneczko ekstra swiecilo, okolo 18stopni ciepła. Drugiego dnia troszke sie spaprała pogoda chwilkę popadało, 3,5 godziny staliśmpy w kolejce na kasprowy, do pierwszej stacji elegancko wszystko było widać, super widoki, od drugiej mleko :polew: i niestety nie widziałem zakopca z góry :slina: Niestety zeszło nam bardzo długo i dzien zakonczyl sie kolacja na krupowkach. Przed wyjazdem pojechaliśmy standardowo na słowacje na spacer :good:. I o godzinie 12:30 zaczął się powrót do radomska który trwał do 19 :polew: :polew:. Ogólnie było super ekstra gites cool! Zapowiadali niewiadomo jakie deszcze, a pokropiło raptem 20 minut. :good:

Ogólnie Paweł cały czas masz minusa :P Za te forki z kasprowego :confused4::wallbash: Nie chciałem być gorszy i proszę oto widok Ze szczytu na Zakopane :D:polew: :polew: :polew:

obraz041qm.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za :good:

A tymczasem trzeba by się zmówic na jakieś najbliższe spotkanko :cool1: ale to robimy alko-barowego spota + alko-grilla spota czy wybieramy to lub to :?: :mysli:

Zrobimy to i to :naughty:

Jednak najpierw proponuje grila :) Tylko trzeba zebrać jakąś porządną ekipe :rolleyes:

Tak więc ja od razu się pisze na grilowego spota :hi:

Zapisujta się, a następnie ustalimy konkretne miejsce i datę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu może nie uwierzysz, ale w zeszłym roku postanowiliśmy z moją kobietą zdobyć Kasprowy o własnych siłach... na dole piękne słoneczko a na górze takie mleko, że rękę na wyciągnięcie ledwo co było widać :polew: :polew: więc weszliśmy zmęczeni, prawie cali mokrzy i nieźle wkur*** i wtedy walę tekst po 2min na szczycie: "fajny widok.... zjeżdżajmy stąd" :polew: Także dopiero ostatnio pogoda nam dopisała :decayed:

Co do alko-grill spota to się piszę a więc utworzę listę bo musimy zebrać trochę ludu, a więc wpisywać się :!: :!: a tak swoją drogą to ja mieszkam jakieś 0,5km do Warty :cool1: tylko okolica nudna :confused4: ale da się przeżyć..

1. _QBaAa_

2. pawelp2208

3. zwiras

.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nad Wartą lub na fryszerce? Co wy na to? cheesy

w sumie mi tez blizej i moze bym wpadł pierwszy raz do was na ersko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nad Wartą lub na fryszerce? Co wy na to? cheesy

w sumie mi tez blizej i moze bym wpadł pierwszy raz do was na ersko

Spoko to wbijaj do nas Sebastian :good: :good: :good: zapraszamy :wink4: odnośnie terminu to jeszcze dogadamy, ważne żeby wreszcie zebrała się porządna ekipa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do alko-grill spota to się piszę a więc utworzę listę bo musimy zebrać trochę ludu, a więc wpisywać się :!: :!: a tak swoją drogą to ja mieszkam jakieś 0,5km do Warty :cool1: tylko okolica nudna :confused4: ale da się przeżyć..

1. _QBaAa_

2. pawelp2208

3. zwiras

.......

Dzisiaj wypadł mi niespodziewany wypad na fryszerke :naughty: Zostawiłem samochód na miejscu które nadawałoby się na grila :mysli:

Foto podglądowe :>

iVeQJ.jpg

3R_pJ.jpg

I jeżeli takowy spot by wypalił to można byłoby zrobić zbiórkę w jakimś miejscu gdzie każdy by bez problemu dojechał, a następnie kolumienką pojechać w docelowe miejsce :tongue4:

[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 00:13_________________________________________________Paweł, dlaczego kiedy zaczynam odpisywać na posta jesteś "online", a kiedy kończe "offline"? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. Może skoro kolega Sebastian też deklaruje się wpaść warto pomyśleć żeby jemu również było wygodniej i rozbić się nad wartą? :) Co do kolumny nie ma problemu w pierwszą stronę mogę prowadzić :kox::polew:. A w drugą raczej będę prowadzony :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do alko-grill spota to się piszę a więc utworzę listę bo musimy zebrać trochę ludu, a więc wpisywać się :!: :!: a tak swoją drogą to ja mieszkam jakieś 0,5km do Warty :cool1: tylko okolica nudna :confused4: ale da się przeżyć..

1. _QBaAa_

2. pawelp2208

3. zwiras

.......

Dzisiaj wypadł mi niespodziewany wypad na fryszerke :naughty: Zostawiłem samochód na miejscu które nadawałoby się na grila :mysli:

Foto podglądowe :>

I jeżeli takowy spot by wypalił to można byłoby zrobić zbiórkę w jakimś miejscu gdzie każdy by bez problemu dojechał, a następnie kolumienką pojechać w docelowe miejsce :tongue4:

[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 00:13_________________________________________________Paweł, dlaczego kiedy zaczynam odpisywać na posta jesteś "online", a kiedy kończe "offline"? :polew:

Miejscówka nawet fajna już sam nie wiem co lepiej wybrać :przebiegly: może zrobimy głosowanie :naughty::decayed:

Kuba sorry, ale ja mam zakładkę z forum praktycznie non stop otwartą, ale nieraz coś mnie najdzie kompa wyłączam i nie zdążę luknąć czy ktoś coś naszrajbał :wink4: :>

[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 08:46_________________________________________________Tylko żeby nam coś nie odwaliło..a różnie to jest :cool1: i żebyśmy z tego pomostu nie skakali widocznego na 2 zdjęciu :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba sorry, ale ja mam zakładkę z forum praktycznie non stop otwartą, ale nieraz coś mnie najdzie kompa wyłączam i nie zdążę luknąć czy ktoś coś naszrajbał :wink4: :>

[br]

Spoko ja się nie gniewam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do fryszerki to chyba kazdy miejscowy wie gdzie to jest i jak wyglada :gwizdanie: ja sie pisze chopoki jak najbardziej tylko wszystko zalezy od terminu, pozatym jak widac na zewnątrz taki wypiz*ów ze d*py z domu sie nie chce ruszać, moze z tym grilem wstrzymamy sie jak bedzie piekło na dworze a puki co zwiedzimy lokale u nos na wsi tak jak tu gospodyni mówi :decayed:

no i bez obrazy ale jak mamy zrobic kolumne z samochodów a potem pic?? :wallbash::disgust:

podajcie jakąś konkretniejsza date i bedziemy rozmawiac, w sumie mozna sie spotkac na pare minut i wtedy cos ustalic, mam dzis czas i jutro a niestety weekend pracuje na nocki wiec nic nie wymyśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...