Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[email protected]

Swoją drogą jak pojedziemy nad wode to prędzej czy pózniej padnie genialny pomysł zeby sie wykąpac :polew: bo tak bedzie na bank i który odwazny :naughty: az sie potopimy w piz*zieeeec :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba jak mozesz podrzyuc mi na maila spotowe foto :wink4::notworthy:[email protected]

dziekuje. :hi:

[email protected] :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

Ok, zaraz będę wam wysyłał, ale odrazu mówię, że nic nie widać :naughty: Nawet obróbka nie pomogła. Dlatego od dziś będę zabierał ze sobą aparat, a już na grilla to na 100 % :tongue4:

PS. Byłem dzisiaj na fryszerce (wtajemniczeni wiedzą :gwizdanie:) i pragnę poinformować, że komary są, ale da się z nimi żyć :good:

A wracając straciłem hamulce w Cytrynie :wallbash: Ciepło mi się zrobiło gdy dojeżdżając do drogi z pierwszeństwem pedał hamulca wbił się w podłoge :kwasny: Dobrze, że ręczny dobry :tongue4:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 21:59_________________________________________________Dajcie znać czy doszło do was foto, bo coś wp.pl szwankuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba foto doszło :decayed: nie jest najgorsze :naughty: odnośnie miejsca to ciężko mi wyczuć może te jankowice nie byłyby złe :cool1: fakt jest faktem z Krzysiem sprawdziliśmy... jest romantycznie :decayed: :decayed: :polew: :polew: tylko tak jak pisze Grzesiu i tak ktoś stwierdzi, że chce się wykąpać i tak... i tym sposobem wszyscy się wj***e** w tą wodę :decayed: :decayed: także sam się obawiam :blink::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba foto doszło :decayed: nie jest najgorsze :naughty: odnośnie miejsca to ciężko mi wyczuć może te jankowice nie byłyby złe :cool1: fakt jest faktem z Krzysiem sprawdziliśmy... jest romantycznie :decayed: :decayed: :polew: :polew: tylko tak jak pisze Grzesiu i tak ktoś stwierdzi, że chce się wykąpać i tak... i tym sposobem wszyscy się wj***e** w tą wodę :decayed: :decayed: także sam się obawiam :blink::cool1:

Tak dla ścisłości :naughty:

Wy chcecie tego grilla połączyć z alkoholem? :mysli: Jeśli tak, to wszystkie miejsca gdzie jest woda odpadają :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ścisłości :naughty:

Wy chcecie tego grilla połączyć z alkoholem? :mysli: Jeśli tak, to wszystkie miejsca gdzie jest woda odpadają :polew:

Kuba nie zadawaj retorycznych pytań :naughty::decayed: chyba zostaje nam parking za Stokrotką :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ścisłości :naughty:

Wy chcecie tego grilla połączyć z alkoholem? :mysli: Jeśli tak, to wszystkie miejsca gdzie jest woda odpadają :polew:

Kuba nie zadawaj retorycznych pytań :naughty::decayed: chyba zostaje nam parking za Stokrotką :polew: :polew: :polew:

Myślałem, że robimy grilla z kulturką, bez alko, a tu d*pa :polew: :polew: Miałem nadzieje, że zjedzie się 5 Auditoli i zrobi się jakieś porządne zdjęcie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba będzie z kulturą :decayed: :decayed: powstrzymamy się z Krzysiem od śpiewów :polew: :polew: a sesja fotograficzna się odbędzie tylko może bez :a4fan: albo jakoś je dokleimy :naughty:

Po pijaku nie będę aparatu nosił :kox:

Ok. Kołuje sobie transport :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba będzie z kulturą :decayed: :decayed: powstrzymamy się z Krzysiem od śpiewów :polew: :polew: a sesja fotograficzna się odbędzie tylko może bez :a4fan: albo jakoś je dokleimy :naughty:

Po pijaku nie będę aparatu nosił :kox:

Ok. Kołuje sobie transport :>

Ja też postaram się załatwić jakiś aparat także spoko :naughty::decayed: Kuba Ty teraz to na bank musisz z nami pić :cool1: także kołuj transport :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba będzie z kulturą :decayed: :decayed: powstrzymamy się z Krzysiem od śpiewów :polew: :polew: a sesja fotograficzna się odbędzie tylko może bez :a4fan: albo jakoś je dokleimy :naughty:

Po pijaku nie będę aparatu nosił :kox:

Ok. Kołuje sobie transport :>

Kuba Ty teraz to na bank musisz z nami pić :cool1: także kołuj transport :decayed:

Ja nie muszę :naughty: Ja chcę! :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba będzie z kulturą :decayed: :decayed: powstrzymamy się z Krzysiem od śpiewów :polew: :polew: a sesja fotograficzna się odbędzie tylko może bez :a4fan: albo jakoś je dokleimy :naughty:

Po pijaku nie będę aparatu nosił :kox:

Ok. Kołuje sobie transport :>

Kuba Ty teraz to na bank musisz z nami pić :cool1: także kołuj transport :decayed:

Ja nie muszę :naughty: Ja chcę! :slina:

:notworthy: :notworthy: :notworthy::good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie juz dawno nie pilismy :polew:. Panowie tak jak mówiłem transport z jankowic nam skołuję tylko nie wiem jak to zrobimy bo wracać będziemy polówką stara i razem z kierowcą będzie nas 6 :kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sesje z autami mozna zrobic przed grillemw jakimś miejscu a potem spotkamy sie na jankowicach albo wspólnie tam dotrzemy jakimś transportem o ile to bedzie na tych jankowicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: jestem za! :)

a jak tam panowie niedziela i poniedzialek minął? Paweł pewnie całe dnie zawiany za dotacje chodzi :gwizdanie: :cool1:.

sobotę przepiłem w noworadomsku, a w niedziele w warce i jak wróciłem na swoje śmieci na orlen to jeszcze wp***dol zebrałem z kumplem co nas wozil audicą, zaczepiłem na stacji 3 takich cweli co wode chcieli kupic i nie wiadomo co znacza a kazdy na karcie mial debet i nie chciala przejsc przez czytnik, troszke porzucalem w nich swoimi tekstami, a jak wyszliśmy to okazalo się że oni w 2 samochody przyjechali i było ich 7 cóż... :polew: śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu ale z Ciebie rozbojnik :D Ja jestem niestety poza domem i wracam dopiero jutro wieczorem. Jestem tylko na chwile na necie bo za bardzo możliwości dostepu nie mam ;)

U mnie weekend wyglądał tak w sobotę po akcji trzezwosc aż z wieczora musiałem ze 3 browary pochlonac tak na odstresowanie :D a w nd miałem wyjazd z kobieta do Lodzi w celu zwiedzenia Manufaktury.

3mta się :)[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 22:46_________________________________________________Ja właśnie dobiłem do domu, jestem zjeba** jak koń po westernie :polew: To jak panowie obstawiamy na Jankowice :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie przyznawać się kto powiadomił deszcz że robimy grilla, słyszałem że ma wpaść ;( :confused4:. Jeżeli wszystko będzie okej to dla mnie jankowice są na prawdę odpowiednim miejscem, cicho, romantycznie i daleko od ludzi :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: no nie krzysiu to ja zakładam stalowe majty bo kto wie na co ty sie szykujesz :mysli::decayed: :decayed: :decayed::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...