Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:good: robimy spota w piątek

w piątek wypada mi szkolenie, ale wydaje mi się że do 18 zjadę, więc chętnie podjadę na godzinkę i zrobimy sobie switaśne foteczki :polew:

kur** a ja autko mam takie ujeban* :blink: ale w sumie poczekam, aż zacznie znowu padać.. gąbka w ruch a płukanie non stop gratis :polew: :polew:

Krzysiu, ale wystawiłeś transformersa.. z pół km go widać na narutowicza :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Śmichu ;( moja panna na bobrach mieszka i jest pierwsza od warty i ja zalało... :kwasny:zametu w c**j takze ciekawie nie jest :thumbdown: i lepiej tam tedy nie jezdzic jakby sie ktos zapuscił bo kąpanie auta od srodka gwarantowane

co do piątku tak jak Krzyś moge zajechać na godzinke :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Śmichu ;( moja panna na bobrach mieszka i jest pierwsza od warty i ja zalało... :kwasny: zametu w ch***j takze ciekawie nie jest :thumbdown: i lepiej tam tedy nie jezdzic jakby sie ktos zapuscił bo kąpanie auta od srodka gwarantowane

co do piątku tak jak Krzyś moge zajechać na godzinke :wink4:

To c**jo** :confused4: mnie też ta rzeka wkur** na szczęście do mnie ma jeszcze jakieś 300-350m może nie dojdzie.

A więc spot w piątek (21.05.2010) zwyczajowo pod wiaduktem, godz 18 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba u mojej panny jest jeszcze gorzej bo ma 80m od domu warte, poprostu jest c**joza ze ja pier**le, watpie ze w piatek sie zjawie bo mam tu na miejscu w c**jam roboty takze rozumiecie panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Grześ są rzeczy ważne i ważniejsze. Jak potrzebujesz pomocy itp wal śmiało telefon masz. :good:

Dokładnie tak, koło mnie wczoraj pojawiła się Straż Pożarna, ale jeszcze nie jest źle. Jak już nie będzie padać to prawdopodobnie do mnie nie dojdzie :cool1:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 11:54_________________________________________________Nawet na rmf24 jest notka o Szczepocicach.. :cool1:

http://www.rmf24.pl/raport-polskapodwoda/fakty/news-przybywa-wody-w-rzekach-woj-lodzkiego,nId,279249

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co? Standardowo 3 klubowiczów będzie - licząc mnie? :naughty:

Myśle, że podjadę na chwilkę włoszką :)

:> no cóż ważne że trzech może się spotkać :naughty: (bo jak wiadomo sytuacja jest kryzysowa) jak mnie nie zaleje to będę na 200% :cool1: a myślę że nie zaleje. Ja to wogólę bym jutro coś mógł spożyć bo dosyć c**jo** tydzień miałem i warto byłoby się odkazić.. :decayed: także wysuwam propozycję.. :gwizdanie: :cool1::naughty:

[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 21:09_________________________________________________Krzysiu dzięki za dzisiaj... :notworthy: :notworthy: :notworthy: jeteś Wielki :decayed: :decayed: :decayed: oby zawsze było tak jak dziś :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Radomsko!

Panowie wiedzą gdzie leży Kłobuck?? Niedaleko Was :naughty:

A może tak któregoś pięknego weekendu zawitalibyście do nas?

Zapraszam w imieniu własnym i ekipy SKL!!!

Reflektowalibyście wogóle na taki wypadzik??

pozdrawiam serdecznie

Osa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osetti rozważymy propozycję :cool1: w każdym bądź razie jakoś w najbliższym czasie będziemy robić grilla więc my też was zapraszamy :naughty: Pozdrawiamy[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 00:10_________________________________________________Znalezione w necie "10 używek, których nie powinniście zażywać podczas jazdy samochodem". :polew: :polew:

http://www.kampaniespoleczne.pl/projekty_zaangazowane,1880,10_razy_nie_warto?PHPSESSID=606294795ba7b16ae7f7d95c72f1877c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chłopaki za chęć pomocy jakby co to dobrze ze mozna na kogoś liczyć w razie czego :good:

Osetti dzieki za zaproszenie w imieniu wszystkich predzej czy pózniej zawitamy do was napewno, ale jak wyzej wspomniał kolega póki co wy wpadnijcie co nas na grilla :wink4:

Pawcio a ciebie na bank nie zaleje bo woda juz od dzis rana opada wiec do niedzieli strazacy mówia ze wody powinno juz nie byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chłopaki za chęć pomocy jakby co to dobrze ze mozna na kogoś liczyć w razie czego :good:

Osetti dzieki za zaproszenie w imieniu wszystkich predzej czy pózniej zawitamy do was napewno, ale jak wyzej wspomniał kolega póki co wy wpadnijcie co nas na grilla :wink4:

Pawcio a ciebie na bank nie zaleje bo woda juz od dzis rana opada wiec do niedzieli strazacy mówia ze wody powinno juz nie byc :)

Grzesiu jak coś to naprawdę pisz :cool1: wiem jaka jest sytuacja bo obskoczyłem tam gdzie się dało rowerem.

O żesz kur** dobrze, że napisałeś, że opada bo normalnie strach w oczy zaglądał... teraz jestem spokojniejszy :)

Grzesiu jak to wszystko się wyrówna to robimy jakiegoś grilla.. tak żeśmy dzisiaj z Krzysiem i Kubą ustalili :decayed: a tymczasem słońca wszystkim życzę :good:

___________________________________________________________________-

Kuba fura zajebis** laski będą miały naprawdę mokro.... :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

___________________________________________________________________-

Kuba fura zajebis** laski będą miały naprawdę mokro.... :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew:

Pożyjemy zobaczymy :tongue4:

Ale fajnie, że się podoba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...