Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To może być na 20 bo z tą 19 to tak wyskoczyłem :wink4: chyba, że po prostu dojdziesz chwilę później :cool1:

Nie zmieniajcie nic :)

Ja postaram się podjechać, aczkolwiek nie mówie, że mi się uda :mysli:

Jeśli by mnie nie było, wybierzcie lokal, ja się dostosuje :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to możemy liczyć na:

1. pawelp2208

2. zwiras

3. Grzes A4

4. _QBaAa_

........

jest dobrze :decayed:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 14:52_________________________________________________może by tak jeszcze odwiedzili nas: MAGIC87, damianos........ :gwizdanie: :naughty: panowie zapraszamy WSZYSTKICH :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pijemy! :drunk::drinks::friends::yeee::radocha: Ja jutro będę na 100%!!!! Nawet sam!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

edit.

a kogo to wpuszczałem do ruchu na skrzyzowaniu obok strazy? hm.. Albo granatowe albo czarne A4 sedan, gośc machnal reka wjechal przede mnie a tam A4klub naklejeczka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojna głowa! Przyjadę po Ciebie nie ma problemu, a transport powrotny też już skołowałem :kox::good:. Puść mi strzałeczkę na numer który dałem stronę wcześniej, ode mnie do faraona pod wiadukt jest 5 minut drogi z buta, to sobie dojdziemy :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Kuba jechałeś narutowicza przed chwilczką ?:):decayed:

To mi się podoba :good:. Panowie na prawdę spoko ekipę możemy ustrugać. Później nawet milej będzie gdzieś jechać razem, pośmiać się, powygłupiać, napić :kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Kuba jechałeś narutowicza przed chwilczką ?:):decayed:

Zgadza się :) Jechałem :cool1:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 15:13_________________________________________________

:good: Kuba jechałeś narutowicza przed chwilczką ?:):decayed:

Też widziałem to białe berlingo potwierdzam to był Kuba :kox: nawet Go wpuściłem do ruchu :cool1: ale chyba mnie nie poznał bo śmigałem opelkiem :tongue4:

Zielona Astra to ty? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, pojawie sie ale problem mam tego typu idz przyjade sam i bede prowadził a zmusiło mnie do tego to ze dzis tez musze isc na nocke do robory wiec nie pobaluje :wallbash: ale zjawie sie bo dawno mnie u was nie było :wink4:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 15:43_________________________________________________mam nadzieje ze zwiras ma dla mnie tą jadna obiecaną naklejeczke :naughty::przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba jak tam z dojazdem? Dotrzesz czy wpaść po Ciebie jak będę szurał po Pawła? :hi:

Transport powrotny zorganizowałem :good: Tylko z pałki mi wyleciało że dzisiaj walka jest. Więc niestety musimy wytrzymać aż do zakonczenia walki Pudziana a skończyć się to może jak ostatnio jakoś przed 24. :confused4:. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...