Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To padną wreszcie jakieś konkretne ustalenia co do spotu? :cool1: bo czas leci a tu nic nie słychać... i z tego co widzę narazie zdeklarowali się:

1. ja :wink4:

2.Grzes A4

3.zwiras

.....

Tym 4 mogę być ja, jeśli zdążę odebrać prawko :polew: Myśle, że na następny weekend powinienem mieć plastik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety dzisiaj nie mogłem podjechać :thumbdown::angry: auto jest taty a nie moje a on musiał pojechać zrobić przegląd i oc zapłacić :wallbash: :wallbash: moze cos w nastepny weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszym spocie byłem tylko......ja.... tak postałem ze 40 min na parkingu i cóż nikt się nie zjawił, co prawda na parkingu oprócz mojej niuni były jeszcze ze 4 :a4fan: ale one na spot niestety nie przyjechały :confused4: aha wyjeżdzając z parkingu zauważyłem pomykającego kolegę zwiras ale on mnie chyba nie zauważył a więc:

Mi kolejny weekend k***a nie pasuje bo od czwartku do niedzieli wyjeżdżam :wallbash: a chyba należy mi się uczestnictwo za dzisiejsze odstanie 40min :cool1:

Może weekend za 2 tyg? albo w tygodniu np. w środę co Wy na to?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem dyspozycyjny juz caly czas, od godziny 17:30 :) forum odwiedzam praktycznie codziennie wiec nie ma problemu. Pewnie ze możemy zrobic spota w środku tygodnia. Tylko panowie powagi, jak sie bierzemy za to to skutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panowie!

Trochę więcej aktywności proszę na forum, a wtedy spocik wypali :naughty:

Mi pasują takie dni jak: Poniedziałek, Czwartek, Piątek i Sobota.

A tak na marginesie: Nie wiecie w którym sklepie w Radomsku dostane wkładki zamka do Berlingo? Musze jutro kupić, a nie chcę jeździć bez celu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem dyspozycyjny juz caly czas, od godziny 17:30 :) forum odwiedzam praktycznie codziennie wiec nie ma problemu. Pewnie ze możemy zrobic spota w środku tygodnia. Tylko panowie powagi, jak sie bierzemy za to to skutecznie.

Zgadzam się, trochę więcej powagi i aktywności a napewno spoty się rozruszają :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: brawo kolego moj dupowóz stoi tam od poniedziałku do piątku od 8-17 :) bo pracuje w sklepie na przeciw. :good:

edit.

a kto to dzisiaj o 11:00 granatowa a4 z naklejka na klapie lansowal sie powoli po narutowicza rozgladajac na boki? :) i mial cb na klapie. przyznawac sie! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...