Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

Pany jak tam robimy jutro coś :?: jakiegoś spota czy dłuższe posiedzenie.. :cool1: bo nie wiem na co się nastawiać :kox: a i jeszcze jedno kiedy grillujemy :?:

Spota szybkiego można zrobić, ale nie wiem czy przybędę. A grilla się zrobi jak będzie ciepło raczej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spota szybkiego można zrobić, ale nie wiem czy przybędę. A grilla się zrobi jak będzie ciepło raczej :gwizdanie:

No w sumie szybkiego można zrobić, ale qr** na przyszły weekend to coś spożywamy... tak bynajmniej z okazji :Dnia Dziecka" :kox::polew: :polew: i Kuba szykuj się bo pijesz karniaka za ostatniego spota :cool1::decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spota szybkiego można zrobić, ale nie wiem czy przybędę. A grilla się zrobi jak będzie ciepło raczej :gwizdanie:

i Kuba szykuj się bo pijesz karniaka za ostatniego spota :cool1::decayed: :decayed:

Ja pier*****lę :polew::kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dziecka!! :radocha:

na szybkiego spota dzisiaj chyba nie wpadnę, jestem ustawiony na przebijanie ucha :disgust:.

Ale o grillu trzeba zacząć na nowo myśleć :) tylko szybko bo znów deszcz się dowie i wpadnie pokrzyżować nam plany. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: ja po pierwszym cos tam posle, z trzy piwka sie mniej wypije :) i cool

Ja też za niedługo coś poślę :good:

Dzisiaj byłem w Czewie na MotoShow pod M1 :cool1:, nie powiem impreza całkiem ciekawa chłopaki na motorkach skakali, można było sobie autko na hamowni wypróbować i jeszcze nówki sztuki salonowe pooglądać, niestety audi nie było :thumbdown:

Ciekawe jaka będzie pogoda na przyszły weekend.. :cool1: czy grill wreszcie dojdzie nam do skutku... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba ja spędziłem ze 3 dni na czytaniu zaległości.. a nie było nie na forum tylko z parę godzin :decayed: także uważaj bo możesz w pewnym momencie nie nadrobić i nie wiedzieć o co kaman.. :polew: :polew:

Krzysiu kiedy robimy powtórkę z rozrywki... bo jakoś nudno :banan2::dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::good: Paweł możemy coś pomyśleć w czwartek albo środę ;) będziemy mieć wolne tak więc można poszaleć, tylko coś ta pogoda mnie znów zaczyna zniesmaczać. Jak mają być faktycznie takie opady jak zapowiadają to przecie znów będzie kapustka :/.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba niech zacznie już trenować, ma do odrobienia zaległego spota i zakup samochodu :embarrassed::dance2:

Oblać samochód można, ale co do zaległego spota... Nie chciałbym się przypominać kto wam tyłki woził :tongue4::polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba niech zacznie już trenować, ma do odrobienia zaległego spota i zakup samochodu :embarrassed::dance2:

Oblać samochód można, ale co do zaległego spota... Nie chciałbym się przypominać kto wam tyłki woził :tongue4::polew::kox:

Ano właśnie za to wożenie to już my się odwdzięczymy :naughty::decayed: spoko, jeszcze energii na oblewanie samochodu Ci nie zostanie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...