Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja również prezesie :piroman:

:decayed:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 09:11_________________________________________________ Panowie !!!!! Czy mnie sie zdaje wydawać czy w tym tygodniu są dni radomska?

Może zrobimy spota audi? Podjedziemy ładnie furami zaparkujemy gdzieś, postoimy, pośmiejemy się i przejdziemy do nieoficjalnej części spota AAudi. :polew::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 09:11_________________________________________________ Panowie !!!!! Czy mnie sie zdaje wydawać czy w tym tygodniu są dni radomska?

Może zrobimy spota audi? Podjedziemy ładnie furami zaparkujemy gdzieś, postoimy, pośmiejemy się i przejdziemy do nieoficjalnej części spota AAudi. :polew::good:

Dni radomska są 25-27 czerwca :>

Wiem, bo to pierwszy wakacyjny weekend :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie i wszystko by wypaliło ale a i efcio robimy do 18 w weekend i jeszcze nie wiadomo czy bedziemy az tak zjebanie zeby sie nie stawic :cool1: mamy zamiar zabobic duzo cińdziorów :naughty: takze przynajmniej ja jeszcze zobacze jesli dam rade to ok i stawie sie ale o piciu w sobote nie mam mowy bo w niedziele na 6 rano wiec piździawa :wallbash: za to mozna pomyśleć nad niedzielą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo Pany, u mnie też sobota odpada bo, mam impre u moich chrześniaków+siostry imieniny i za cholerę nie dam rady, za to nd może może :gwizdanie:

Kuba widziałem Cię wczoraj na wiadukcie, kiwnąłem ręką, ale chyba nie zauważyłeś :tongue4::decayed:

Pogoda zajebi*** aż na jakiego grilla nabiera się ochoty :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba widziałem Cię wczoraj na wiadukcie, kiwnąłem ręką, ale chyba nie zauważyłeś :tongue4::decayed:

Pogoda zajebi*** aż na jakiego grilla nabiera się ochoty :gwizdanie: :decayed:

Widziałem Cię. Odmachałem Ci ale jednak za późno :naughty:

Może zrobimy dzisiaj koło 19 szybkiego spota pod wiaduktem? Dawno waszych mord nie widziałem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliscie :] ale chłam jak cholera, cala sobote przestalem gdzies z boku pijac piwsko :P a niedziele w piaskownicy w parku oczywiscie chlejac piwsko.... jestem taki zjebany dzisiaj :wallbash:.

Slabiusio kilka lat do tylu jakos milej wspominam tego rodzaju imprezy teraz gdzies to przestalo mnie bawic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...