Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja pracuje do 17 :) w sumie to kończę robotę wpadnę do domu po jakąś kiełbaskę i możemy spadać. tylko Jest problemik w związku z tym że nie otwiera mi się bagażnik nie mam pojęcia jak dotransportujemy grilla na miejsce :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pracuje do 17 :) w sumie to kończę robotę wpadnę do domu po jakąś kiełbaskę i możemy spadać. tylko Jest problemik w związku z tym że nie otwiera mi się bagażnik nie mam pojęcia jak dotransportujemy grilla na miejsce :confused4:

Grill na kolanach :naughty: a tak swoją drogą to nie wiem ile tam wytrzymamy bo u mnie komary tak napierd**** że bania mała :disgust: także nad wodą to sobie nawet nie wyobrażam :wallbash: ja wolny będę w granicach 18-19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę skołować brykiet a odnośnie grilla to musiałbym zob w jakim jest stanie :cool1: myślałem też o takim grillu jednorazowym, ale nie wiem czy gdzieś teraz taki spotkam :wink4: trzeba jeszcze skołować kiełbachę, jakiś chleb itd :gwizdanie: ja co bedę mógł to załatwię :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co kur** nikt nie ma odwagi się odezwać czy co... spoko chłopaki wybaczamy wam tego spota :cool1: oby na kolejne nadeszła większa mobilizacja u was, bo każdy z nas ma ważne sprawy, ale jak się czegoś chce to wszystko można przełożyć, albo rozłożyć w czasie :gwizdanie: No i to by było na tyle tej pouczającej lekcji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...