Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Krzysiu my i tak wiemy co tam robiles :sex::D ale żeby przy tym się jeszcze zanietrzezwic to musiało być grubo... :thumbup: hmm.. A ja swoją droga dzisiaj zachowlem trzezwosc a wiec kiedy pijemy.. :?: :drinks::banan:[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 23:24_________________________________________________A i pamietam nie odzywam się... :lol1: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Pawłem się nie odzywamy bo on nie umie pic :bag:, ostatnio jak mnie na piwo wyrwał to tak mnie zdoił że z klatki matka musiała mnie pozbierać :polew: :polew:

:decayed::polew: Krzysiu, nie było tak źle :wink4: chociaż było zajeb*** spontanicznie i zajeb*** fajnie :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 13:08_________________________________________________I next time wszyscy się sponiewieramy... nie ma innej opcji, nie ma to jak spoty Radomszczańskie :naughty::evil::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... mój ojciec chce zmienić autko cena 30-35 tyś co proponujecie :?: :kox: ma tylko jedno małe zastrzeżenie.. góra 5-6 letni :cool1: także z wiadomych powodów Audi odpada :polew: ma coś na myśli typu Renualt Scenic .... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się na samochodach nie znam :decayed: Chłop ma problem, ja zamierzałem się z kupnem samochodu pół roku i do końca nie wiedziałem że będzie to Audi. :tongue4:

_________________________________

Kuba widziałem Cie ! :) Jak się lansowałeś pod moim sklepem :P

_________________________________

nie to nie Kuba :/ A ja za gościem biegłem hahaha :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu panowie taka cisza ? :bicz:

jak z grillem ? pogoda na razie dopisuje :):dance: może pomyślmy cos :banan3:

No właśnie cisza jak cholera... pogoda jak narazie fajna.. a więc grilla za Stokrotką można by uskutecznić :decayed::naughty: tylko panowie odzywajcie się.. :cool1: [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 21:47_________________________________________________Efcio widziałem Cię dzisiaj na skrzyżowaniu koło Orlenu chyba na chatę jechałeś bo było tak przed 21 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie cisza jak cholera... pogoda jak narazie fajna.. a więc grilla za Stokrotką można by uskutecznić :decayed::naughty: tylko panowie odzywajcie się.. :cool1:

Zobaczysz jaka jutro będzie ładna pogoda :gwizdanie:

Tak wogóle to możecie mi współczuć, że zepsułem Alfe :polew: Zapomniałem, że jest niska i pieprzłem w krawężnik... Nie wiem co urwałem, ale coś na pewno, bo od czasu do czasu puści kropkę paliwa ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz jaka jutro będzie ładna pogoda :gwizdanie:

Tak wogóle to możecie mi współczuć, że zepsułem Alfe :polew: Zapomniałem, że jest niska i pieprzłem w krawężnik... Nie wiem co urwałem, ale coś na pewno, bo od czasu do czasu puści kropkę paliwa ;(

Kuba jak nie za Stokrotką to pod wiaduktem tak jak mówiłeś :naughty: i cóż Alfa nie jest tak wytrzymała jak Audi :cool1: nie no żartuję.. każdemu taka sprawa może się przydarzyć.. oby niunia szybko wróciła do pełnej sprawności :wink4::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze Kuba, na kanał i szukać wycieku :good:. Nic się nie martw. Samochodzik chociaż będzie się hartować. :cool1:

I przyczyna znaleziona. Wjechałem na kanał, popatrzyłem i przygoda z krawężnikiem nie miała nic wspólnego z wyciekiem ropy :naughty:

Po prostu wczoraj po południu wymieniałem filtr paliwa i nie dokręciłem dobrze przewodu :shocked: Gdyby nie ten krawężnik i zajrzenie z ciekawości pod auto to pewnie do dziś bym nie wiedział, że kapie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...