Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie czy my boimy się alkoholu? :polew: :polew:

Absolutnie NIE :decayed: jesteśmy chętni i gotowi :wink4::naughty::good:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 21:29_________________________________________________Cholera Krzysiu chyba my się tylko nie boimy :mysli: bo jakoś ni widu ni słychu aby pozostali podzielali to zdanie :tongue4::polew:

No nic.....

Proponuję około piątku tzn. 8.10.2010 spot.... bo zajeb... pogoda ma być w tym tygodniu :kox: jeżeli nikt nie pisze się na alko-spot (bo wszyscy trzęsą portkami :polew: ) to zróbmy tradycyjny :wink4: i tyle :cool1:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 17:29_________________________________________________A więc nikt oprócz mnie nie pisze się dzisiaj na spota... trudno :confused4: bo aura na zewnątrz naprawdę zajeb... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo jestem :decayed: ma ktos suuba do sprzedania? :kox: bo ja opierdolilem mojego mudżyna(czyt. tube) i mi juz basika brakuje w audi :kox:

Kumpel z klasy ma do sprzedania cały zestaw Car Audio :wink4:

W skład jego wchodzi: tuba, wzmacniacz, kable i radio. Może Grzesiu i Adrian wiedzą o kogo chodzi :gwizdanie:

Całą sobotę spędziłem na polerowaniu Audiczki, później pojechałem na wesele i auto wygląda tak samo jak przed myciem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...