Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 CABRIO by KawaDesign

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masywnie teraz wygląda ten grill,jak z granitu ?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, pila24 napisał:

Masywnie teraz wygląda ten grill,jak z granitu ?

Dociążanie przodu granitem ??

Pomyślałem że taki kolorek to zawsze coś innego niż chrom albo czarny ☺️ Do tej pory i tak miałem podobnie pomalowany tylko bez klaru 

Opublikowano
  • Autor

Następne mody modziki, jako że miałem czerwony (paskudny) fis, dziś postanowiłem to zmienić ?

Wleciał nowy licznik z kolor fisem z nowszą (ikonką) ESP ??

Jutro jeszcze polerka klosza licznika plus ceramika i będzie bajka ??

IMG_20200407_232446.jpg

IMG_20200407_231902.jpg

Opublikowano

Kolor ładniejszy o 100% :good:

Opublikowano

Ogólnie zegary w a4b6 są ładne,nawet z czerwonką nie jest źle. Ale kolor robi efekt,tarcze to już masz z b7 stąd ta ikonka nowsza. Pomyślę może i u siebie podmiankę zrobię,gdzieś mam taką tarcze.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, pila24 napisał:

Ogólnie zegary w a4b6 są ładne,nawet z czerwonką nie jest źle. Ale kolor robi efekt,tarcze to już masz z b7 stąd ta ikonka nowsza. Pomyślę może i u siebie podmiankę zrobię,gdzieś mam taką tarcze.

Dokładnie to licznik przejściowy, przez to że cabrio było produkowane w innych latach. 

Tak to wygląda w dzień ? 

Wsakozowki też inne są niż w zwykłej albo w b7 cabrio

PSX_20200408_190015.jpg

Opublikowano

To wzkazówki z b6,one są ładniejsze niż te z b7.

 

20191127_112444.jpg

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, pila24 napisał:

To wzkazówki z b6,one są ładniejsze niż te z b7.

 

20191127_112444.jpg

Szczerze to zapomniałem że b6 takie ma (a miałem 3 b6tki ??) i powiem Ci szczerze że mnie zaskoczyłeś ??

Do mnie już jadą nowe, po zamontowaniu się pochwalę 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.04.2020 o 21:34, pila24 napisał:

 

Następny mod wpadł, końcówki 101mm.

Narazie na dokładkę nie patrzeć bo jest tylko chwilowa. 

Ze swojej robię custom ?

IMG_20200411_193903.jpg

PSX_20200412_111506.jpg

PSX_20200412_141019.jpg

PSX_20200412_141110.jpg

Edytowane przez krystianeos

Opublikowano

Idealnie wskoczyły 101 mm?

Co za dokładkę wymyśliłeś?

Coś a'la RS?

Pozdrawiam ?

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, black4 napisał:

Idealnie wskoczyły 101 mm?

Co za dokładkę wymyśliłeś?

Coś a'la RS?

Pozdrawiam ?

Dokładkę rzeźbie na styl rs5, ale zobaczymy co z tego wyjdzie 

Opublikowano
30 minut temu, krystianeos napisał:

Dokładkę rzeźbie na styl rs5, ale zobaczymy co z tego wyjdzie 

Zapowiada się ciekawie :buhaha:

Opublikowano

Teraz tył zaczyna wyglądać . :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, Adam87 napisał:

Zapowiada się ciekawie :buhaha:

Mam nadzieję że się uda spełnić moją wizję, pracy ogrom, a dopiero początki są ?

 

5 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Teraz tył zaczyna wyglądać . :thumbup1:

A dziękować, od razu dupka się inna zrobiła 

Opublikowano

Ładnie końcówki siadły, dużo lepiej doopka wygląda ???

Opublikowano
  • Autor

No i nowe wskazówki weszły ?

Trochę cięcia, trochę spawanka i siedzi jak trzeba ?

PSX_20200414_142008.jpg

PSX_20200414_142057.jpg

PSX_20200414_142044.jpg

PSX_20200414_142118.jpg

Edytowane przez krystianeos

Opublikowano

Mogłeś od razu zapodać inne tarcze zegarów od MOMANA  , sam możesz je zaprojektować no i odmładzają środek. Podświetlenie bez zmian. :guma:

Opublikowano

Pokaż jak świecą nowe wskazówki. Oryginalne,nie powiem. Ale czy ładniejsze od tych z b6 to kwestia sporna ☺

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, dekiel 13 napisał:

Mogłeś od razu zapodać inne tarcze zegarów od MOMANA  , sam możesz je zaprojektować no i odmładzają środek. Podświetlenie bez zmian. :guma:

Miałem zamawiać, ale tarczki wejdą dopiero z vfizem.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, pila24 napisał:

Pokaż jak świecą nowe wskazówki. Oryginalne,nie powiem. Ale czy ładniejsze od tych z b6 to kwestia sporna ☺

Powiem szczerze, że dla mnie przepaść, na żywo prezentuje się o wiele lepiej zarówno w nocy jak i w dzień.

Tak wygląda na fotkach w nocy. 

IMG_20200414_220607.jpg

IMG_20200414_220843.jpg

IMG_20200414_220823.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.