Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GŁOGÓW też żyje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak powiem, że też kaca leczyłem, to będzie jakieś usprawiedliwienie? widzę, że sami alkomaniacy :D

Opublikowano

no nieladnie :disgust:

jak sie kiedys wszyscy spotkamy to bedziecie sie wtedy usprawiedliwiac.

poki co mozna by ustalic moze jakies nastepne spotkanko?

co wy na to? moze w niedziele 7 czerwca?

a moze by ustalic spotkania co 2 tygodnie?

np moze w 2 i 4 niedziele kazdego miesiaca?

albo w 1 i 3 niedziele?

bo co tydzien to wydaje mi sie za czesto.

jesli ma ktos jakies propozycje to piszcie.

:cool1:

Opublikowano

co 2 tygodnie może być :good:

7 czerwiec :good: :good: :good:

Opublikowano

co 2 tygodnie może być :good:

7 czerwiec :good: :good: :good:

7 czerwiec raczej nie wypali... dni Głogowa :wink4: Rano jestem na UE a później... :drinks:

kolejny week czemu nie.. :rolleyes:

PS. Widzę że lustracja sie szerzy.. :polew: hehe pozdroo :hi:

Opublikowano

ZOSTAŁO 5 MIEJSC NA ZLOT W PILE

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH !!!!!

Opublikowano

więc jak termin Panowie Koledzy???

7 czy 14 czerwiec???

Opublikowano

jesli o 19 godzinie to jest mi to bez roznicy wiec ja bede napewno albo 7 albo 14, takze mnie nie pytajcie. do zobaczenia. 3majcie sie

Opublikowano

Więc jak koledzy... umawiamy się na 14 czerwca???

Opublikowano

to niech będzi 14, może troszkę więcej ludzisków sie nazbiera :kox:

Opublikowano

ShAMAN_666... jestes tam???

Opublikowano

to jak chłopaki z niedzielą? pisze się ktoś?

Opublikowano

Adrian... chyba nie mają ochoty :no:

Opublikowano

To co? na tym się kończą głogowskie spoty? Wiec ja sie już nic nie umawiam.

jak coś to dajcie jakieś propozycje co do daty.

moze kiedys w koncu spotkamy sie w wiekszym gronie

puki co 3majta sie

Opublikowano

To co? na tym się kończą głogowskie spoty? Wiec ja sie już nic nie umawiam.

jak coś to dajcie jakieś propozycje co do daty.

moze kiedys w koncu spotkamy sie w wiekszym gronie

puki co 3majta sie

no to rozgoniłeś towarzystwo :wink4: , nic się nie martw zrobimy sobie sami mini spocika :tongue4:

Opublikowano

no bo wiesz- powstal watek i nagle wszyscy mocno zainteresowani i w ogole i w szczegole a jak przychodzi co do czego to sam widzisz co sie dzieje

Opublikowano

no bo wiesz- powstal watek i nagle wszyscy mocno zainteresowani i w ogole i w szczegole a jak przychodzi co do czego to sam widzisz co sie dzieje

wiem :thumbdown:

Opublikowano

a gdzie jest autor wątku??... ostatnio widziano go 25 maja jak kaca leczył :wink4:

Opublikowano

cisza..................... :dziura: :

Opublikowano

Adrian może zrobimy mini - spocika sami :naughty: kolega szyszol może dojedzie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.