Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 Sline+ 2.0TDI 190KM EURO6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki

13 minut temu, mamnadzieje napisał:

Za sam hak Westfalii bez wiazki dedykowanej 1250pln:yes2:

Wiazka dedykowana kosztuje 1200pln ale zrezygnowalem 

i zalozylem wiazkie 13pinowa ale taka zwykla nie ingerujaca 

w can.:wink:Ale zaoszczedzilem wtedy 600pln+500pln kodowanie.:thumbup1:

I za calosc zaplacilem 1900pln,ale to jednak Westfalia i wypinany.

Dlatego taka cena:kwasny:

 

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Kiedys pisalem ze zrobie fotki z moich letnich kapci,ale jakos nie bylo okazji.:(

Ale wpadla mi w dobrym stanie scięta kiera.:rolleyes:Oraz doszly mi qq1 wraz z oswietleniem

ambiente.W podswietleniu pod drzwi zostaly zmienione na orginalne monitorki 

Audi Sport, taki tam bajer.:naughty:

Oraz ostatnio zamowilem żarowki ledowe przeciwmgielne na przod auta.

Moze zdjecie nie jest dokalnie zrobione,ale ladnie to wyglada na żywo.:whistling:

 

 

 

Zrzut ekranu 2020-12-01 o 22.29.07.png

IMG_2249.JPG

IMG_2248.JPG

IMG_2250 2.JPG

IMG_2251.JPG

Opublikowano

Idzie do przodu :thumbup1:. Zmieniałeś diody podświetlenia klamek? Bo mocniej to świeci niż oryginał.

Btw. będziesz chciał sprzedać oryginalną kierę? 

Opublikowano

No mody na plus tak dalej 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.12.2020 o 09:36, phiel napisał:

Idzie do przodu :thumbup1:. Zmieniałeś diody podświetlenia klamek? Bo mocniej to świeci niż oryginał.

Btw. będziesz chciał sprzedać oryginalną kierę? 

Orginalna Kier juz sprzedana.....:rolleyes:

Nie mialem w ogole podswietlania klamek

Diody podswietlania klamek zostaly zrobione ze specjalnych diod.

 

Opublikowano
9 godzin temu, mamnadzieje napisał:

Orginalna Kier juz sprzedana.....:rolleyes:

Nie mialem w ogole podswietlania klamek

Diody podswietlania klamek zostaly zrobione ze specjalnych diod.

 

Podesłał byś jakiś namiar na diody? Planuję u siebie zmianę diód przy okazji grzebania w drzwiach ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 5.12.2020 o 08:24, phiel napisał:

Podesłał byś jakiś namiar na diody? Planuję u siebie zmianę diód przy okazji grzebania w drzwiach ?

ALLEGRO.PL

Kup teraz z Wieliczka - Dioda led 5mm prawdziwe 12v nie trzeba rezystor T5, na Allegro.pl, za 2,90 zł w kategorii...

 
5mm wchodzi idealnie w ori miejsca na lampki in bez problemu podepniesz pod wtyk. Do tego trochę kleju na gorąco i trzyma się wsio jak należy ?

Opublikowano

Podziękował :drinks:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Witam 

Chcialem troche odnowic temat doposarzenia mojego woziodła:naughty:

Nie dawno odebralem tylne lampy od regeneracji

Teraz po zmianie kierunki pływają swietnie i o to mi chodzilo.:thumbup1:

 

Opublikowano

Jaki koszt takiej przeróbki/regeneracji lamp by był pływający kierunek? Wyglada to zayebiscie ?

Opublikowano
23 minuty temu, dawid7737 napisał:

Jaki koszt takiej przeróbki/regeneracji lamp by był pływający kierunek? Wyglada to zayebiscie ?

Na allegro są moduły po 300zł

Opublikowano
33 minuty temu, Dev napisał:

Na allegro są moduły po 300zł

Tylko taki efekt jak tu raczej nie wyjdzie a jedynie opóźni lampe w błotniku? Czy są już inne

Opublikowano
19 godzin temu, mamnadzieje napisał:

Witam 

Chcialem troche odnowic temat doposarzenia mojego woziodła:naughty:

Nie dawno odebralem tylne lampy od regeneracji

Teraz po zmianie kierunki pływają swietnie i o to mi chodzilo.:thumbup1:

 

Kierunek ładnie płynie tylko po przepłynięciu tak dziwnie na samym początku lamp mrugają diody ze dwie albo takie złudzenie jest ? 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.12.2021 o 17:30, Leszczonka napisał:

Kierunek ładnie płynie tylko po przepłynięciu tak dziwnie na samym początku lamp mrugają diody ze dwie albo takie złudzenie jest ? 

Na żywo nie widac zadnych zapalajacych ledow na poczatku.

To tylko takie złudzenie,ale jestem zadowolony z regeneracji.

Przerobkie wykonywalem w firmie CyberTek w Czapurach.

NAPRAWA-LAMP-LED.PL

Firma z Auto-Świat! Naprawa lamp samochodowych oraz ich przeróbka a także regeneracja lamp led. USA - EU LED. Naprawy od 100zł! Rok gwarancji Realizacja do 48H tel.720752187

Jak narazie jestem zadowolony,choc koszt takiej przerobki rowna sie prawie 

nowych lamp,takze nie jest to tania renowacja,poniewaz wiąże ze sie to 

z rozcinaniem lamp oraz ich ponownym zgrzewaniu.

 

Edytowane przez mamnadzieje

Opublikowano

Dynamiczne kierunki w B8 to fajny bajer, widziałem na żywo i musze przyznać że dobrze to wygląda,  moduły z allegro to zwykły ,,shit" 

MODZIK JAK NAJBARDZIEJ NA PLUS:thumbup1:

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.