Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak zlikwidować przetarcia na lakierze ?! Zobaczcie


humax

Rekomendowane odpowiedzi

A więc. Potrzebuje pomocy. Czy możecie mi coś polecić do wyrównania kolorytu lakieru ? Użyłem środek do usuwania smoły, i on zostawił w tych miejscach taki jaśniejszy odcień, chyba starł troszkę lakier, (rys nie widać). Widać to tylko pod słońcem , taki jaśniejszy kolor od całego lakieru. Czy da się to czymś usunąć i wyrównać koloryt lakieru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pasta + wosk tak ? A znasz może jakieś dobre preparaty do tego, abym mógł wykonać to sam ?? Nie chcę jechać z całym lakierem dookoła tylko w tym miejscu jednym gdzie mi się to zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pasta + wosk tak

tak ale co do producenta to ci nie pomoge poczekaj moze ktos cos napisze jeszcze o tym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę jechać z całym lakierem dookoła tylko w tym miejscu jednym gdzie mi się to zrobiło

Jak już będziesz polerował to rób całe auto, szkoda roboty na mały kawałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, temat do zamknięcia. Już sobie z tym poradziłem. Mam jakiś wosk w płynie który się nakłada, i zostawia taką lekką mgiełkę, potem wyciera się na sucho i już. I znikło za pierwszym razem. Jak wspomniałem wyżej nie było tego aż tak widać, ale już zostało zlikwidowane :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, temat do zamknięcia. Już sobie z tym poradziłem. Mam jakiś wosk w płynie który się nakłada, i zostawia taką lekką mgiełkę, potem wyciera się na sucho i już. I znikło za pierwszym razem. Jak wspomniałem wyżej nie było tego aż tak widać, ale już zostało zlikwidowane :a4fan:

a co to za wosk, jesli mozna wiedziec? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hauzer,

dont be so smart, buddy :]

Humax- a jakieego srodka do usuwania tej smoly uzyles :question:
hmm, CAR PLAN coś takiego (takie niebieskie opakowanie)

na przyszlosc- zanim bedziesz chcial udowodnic ze ktos pisze bezsensowne posty nie czytajac jednego postu wyzej- sam przeczytaj temat od poczatku i sie zastanow :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...