Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne fotele


Avari

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem, że mam najprawodopodobniej niedopięte tylne kanapy. Na pojedyńczej częsci klips jest wsunięty, zaś na tej podwójnej mimo, że kanapka jest dopchnięta to wystaje. Przy mocniejszym pociągnięciu słychać że nie jest do końca dobrze zapięta i ma luzy. Załączam zdjęcia. Oparcie piszczy na dołkach.

79774482_545085376073291_5861210752089587712_n.jpg

80022922_532556253992584_5089634153834479616_n.jpg

Edytowane przez Avari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio zabrzmi pewnie, ale to oparcie, gdzie klips się nie domyka opuść nisko i zamknij z użyciem większej siły :decayed:

Miałem kiedyś to samo, tylko na pojedynczym oparciu. Wykręciłem i obejrzałem ten mechanizm - niby wszystko było ok. Wkręciłem, popchnąłem oparcie siłowo, "klips" wskoczył i do tej pory jest wszystko dobrze, nawet normalnie zamykając :decayed:

Edytowane przez rosati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej wyregulować zamiast na siłę zatrzaskiwać. Domykanie oparcia reguluje się na trzpieniach wchodzących w zamek. Metoda prób i błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem powrócił. Grzebałem wcześniej w tym zamku i jednorazowo udało mi się zapiąć ten zamek i było dobrze do czasy gdy ponownie musiałem rozłożyć siedzenia. Siedzenie znowu sie nie chce zamknąć, zamek nie zaskakuje, nie wiem co mogę tam podregulować, w ostatenczości myślałem żeby wymienić ten zamek, kupić używkę. 

1.Czy wie ktoś jak mogę to wyregulować?

2. Jak wyjąć ten zamek z siedzenia do wymiany i czy się w ogóle da?

 

94376359_264038221446977_6810823541584297984_n.jpg

Edytowane przez Avari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...