Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Moj passat B5 TDI:)


grabson765

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako ze mam teraz czas to zaprezentuje swojego Passata :)

Ogolnie o samochodzie to jest to czysta seria :tongue4: sprowadzony na poczatku Kwietnia 2008 osobiscie przeze mnie z Belgii

Samochod zadbany i do konca serwisowany

Wyposazenie raczej podstawowe: Klima manualna, elektryczne lusterka, elektryczne szyby(przod), 2x poduszka powietrzna no i TDI :naughty: czyli wszytskie obowiazkowe dla mnie wyposazenie jest... wiecej mi nie potrzeba :tongue4:

zmiany?? napewno jakies fajne alusy i swiatla przednie bo te to tragedia :tongue4: mechaniczne narazie nic nie planuje ale w przyszlosci nie wykluczam :tongue4:

e226a4e6.jpg

9ff58290.jpg

c697ed9d.jpg

72c45331.jpg

b0f854d6.jpg

f911585e.jpg

nie wiem czemu ale cos mi dziwnie znieksztalcilo zdjecia ze szpary miedzy blotnikiem a maska wygladaja jak po jakims dzwonie :kwasny: a na kompie jest normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zdjęcia na forum sa skalowane do 768px szerokości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passat w kombi to prawie jak LT-k.. Kurcze duza brla i nieksztaltna.. Brakuje mu wlasnie takich sportowych rysek jak w aldi troszke okraglosci.. Wolal bym jednak FL w sedanie bo kombiaki sa paskudne jednak.. :disgust:

zalezy od gustu ja wole w kombi passaty niz audi a jesli chodzi o sedany to sprawa wyglada odwrotnie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passat w kombi to prawie jak LT-k.. Kurcze duza bryla i nieksztaltna.. Brakuje mu wlasnie takich sportowych rysek jak w audi troszke okraglosci.. Wolal bym jednak FL w sedanie bo kombiaki sa paskudne jednak.. :disgust:

zalezy od gustu ja wole w kombi passaty niz audi a jesli chodzi o sedany to sprawa wyglada odwrotnie :tongue4:

No pewnie ze gustu.. :good:

Ja stawiam na male opory powietrza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz to wyjasnic bo nie czaje o co ci chodzi? :good:

Zart odnosnie Passka ze jest kwadrat :naughty:

Wiesz ja wczesniej bardzo chcialem kupic FL i ciesze sie jednak ze nie kupilem.. Bo Passek zawsze bedzie Passkiem przecietniak.. No ale wszystko rzecz gustu nie urazaj sie tym :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b

mozesz to wyjasnic bo nie czaje o co ci chodzi? :good:

Zart odnosnie Passka ze jest kwadrat :naughty:

Wiesz ja wczesniej bardzo chcialem kupic FL i ciesze sie jednak ze nie kupilem.. Bo Passek zawsze bedzie Passkiem przecietniak.. No ale wszystko rzecz gustu nie urazaj sie tym :good:

no nie gadaj ze pasek jest kwadrat :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a nie jest tak szczerze ?? :naughty:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 22:25_________________________________________________No moze nie doslowny kant jak stare volvo 850 no ale mimo wszystko :naughty:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 22:26_________________________________________________Ja bym na Twoim miejscu wymienil przednie lampy na te po Lifcie i atrapke w chromie strzelil bez znaczka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy napewno beda zmianione jak bedzie jakis przyplyw gotowki puki co zawieszenie trzeba robic bedziebo stuka jak cholera... polskie drogi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze zaszły małe zmiany, a miałem chwile czasu to pstryknąłem kilka fotek to sie pochwale :wink4:

zmiany:

- Alusy 15 z nowymi oponami :tongue4: ( wiem zaraz bedzie ze male ale moze kiedys zawitaja wieksze ale na chwile obecna sporo jezdze a cenie komfort)

- zmienione lampy przednie na soczewkowe firmy depo + xenon d2s obecnie 4300k :wink4: ( spryskow jeszcze nie ma ale pracuje nad tym :wink4: )

i ze zmian zewnetrznych planuje jeszcze przyciemnic wszytskie szyby oprocz przedniej i to bedzie na tyle :tongue4:

na chwile obecna planuje zajac sie wnetrzem bo bieda straszna i ewentualnie jakis delikatny chip :tongue4:

787aa6e8.jpg

804929c9.jpg

763a0f7c.jpg

c1828b75.jpg

b5c577a6.jpg

f7f2bcb7.jpg

c6be3852.jpg

i co wy na to ?? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampeczki z przodu super poprawily autko

Felgi ujdą ale tak jak powiedziałeś :decayed:

Ładny passacik ogólnie

a teraz pytanie

Były passaty w kombi bez haka z tyłu? :decayed: :decayed: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża zmiana,do tego co było. :good:

Siostra ma w FL-u sedanie 16cali z dużym et i szału niema,Twoje koła siedzą szerzej ale 15 to słaby rozmiar nawet na zimówkę. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były passaty w kombi bez haka z tyłu? :decayed: :decayed: :kox:

podejrzewam ze nie :decayed:

ale akurat mi ten hak czasem sie przydaje wiec zostaje :decayed:

Siostra ma w FL-u sedanie 16cali z dużym et i szału niema,Twoje koła siedzą szerzej ale 15 to słaby rozmiar nawet na zimówkę. :tongue4

Wiem ze rozmiar maly ale na zywo nie wygladaja az tak male :wink4:

moze z czasem zawedruja wieksze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...