Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujniki parkowania w A4 B9


przemex157

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, musisz tylko opisać z jakiego modelu i rocznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kiwip napisał(a):

Witam. Dokładam PCD pdzod i tyl ( auto tylko z kamerą z USA) Obecnie zamontowany Bcm1 8W0 907 063 CB

 Z jakim indeksem kupić, aby wszystko działało?

Jakiś czas temu przerabiałem to u siebie, też auto z USA wersja Premium, mialem ten sam BCM1 i on nie obsługuje PDC, został zmieniony na taki z końcówką BC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kamil27 napisał(a):

Jakiś czas temu przerabiałem to u siebie, też auto z USA wersja Premium, mialem ten sam BCM1 i on nie obsługuje PDC, został zmieniony na taki z końcówką BC

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oryginalnie mam czujniki tylko z tyłu, teraz kupiłem zderzak przód z 4pdc. Czytając temat zrozumiałem, że potrzebuję w tym przypadku poprowadzić 4 wiązki i 2 na głośniczek od zderzaka do BCM1, później zakodować. Mam rację? Miałby ktoś może te wiązki lub podlinkowałby gdzie je zakupie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiązki, czujniki, głośniczki i kodowanie. Wszystko opisane jest w tym temacie, włącznie z numerami części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2024 o 13:47, Muskel1 napisał(a):

Tak, wiązki, czujniki, głośniczki i kodowanie. Wszystko opisane jest w tym temacie, włącznie z numerami części.

Głośniczek: 5Q0919279

Wiązki: https://allegro.pl/oferta/wiazka-pdc-przod-do-audi-a4-8w-2016-4-czujniki-13483520965

Tyle + kodowanie wystarczy do montażu, czy coś jeszcze? Wolę się upewnić czy wszystko zamówione i zamontować w jeden dzień.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wiązka komory silnika czyli od BCM1 do zderzaka. Potrzebujesz jeszcze wiązkę zderzaka (8W0 971 095), którą wpinasz w wiązkę z Twojego linka. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

To jest wiązka komory silnika czyli od BCM1 do zderzaka. Potrzebujesz jeszcze wiązkę zderzaka (8W0 971 095), którą wpinasz w wiązkę z Twojego linka. 

wiązkę od zderzaka mam już, czyli pozostają mi te dwie wiązki które ci wysłałem i głośniczek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Tak.

A do wizualizacji potrzebuje mieć inny panel przełączników? Mam taki tylko start-stop, esp off, wyłączenie ekranu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć panel z przyciskiem PDC, ale to wszystko jest już w tym temacie opisane. Wystarczy przeczytać od początku do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Musisz mieć panel z przyciskiem PDC, ale to wszystko jest już w tym temacie opisane. Wystarczy przeczytać od początku do końca.

Przeczytałem, tylko właśnie jak to jest z tym panelem, oryginalnie nie mam drive select. Mogę założyć inny panel, może być z drive select? Czy jest jakaś jeszcze wiązka do tego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bonsko napisał(a):

Przeczytałem, tylko właśnie jak to jest z tym panelem, oryginalnie nie mam drive select. Mogę założyć inny panel, może być z drive select? Czy jest jakaś jeszcze wiązka do tego? 

Albo nie potrafisz czytać albo nie rozumiesz tego co czytasz, albo nie czytałeś od początku do końca.

 

https://a4-klub.pl/topic/456407-czujniki-parkowania-w-a4-b9/?do=findComment&comment=5656178

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Albo nie potrafisz czytać albo nie rozumiesz tego co czytasz, albo nie czytałeś od początku do końca.

 

https://a4-klub.pl/topic/456407-czujniki-parkowania-w-a4-b9/?do=findComment&comment=5656178

 

Dobra, już widzę! 

Dzięki wielkie za pomoc @Muskel1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem właśnie kodowania (na drugiej stronie), więc osoby które dołożyły, lub noszą się z zamiarem dołożenia czujników, mogą zaktualizować kodowania z podanej instrukcji kodowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...