Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dolny grill/kratka w plastry miodu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dasz radę :decayed:

52868239_801804820172773_5556159986926616576_n.jpg

Opublikowano

Okaże się ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Plaster wyciąć i wkleić w ramkę od a6? 

Opublikowano
W dniu 20.04.2020 o 21:57, kodzak0 napisał:

Plaster wyciąć i wkleić w ramkę od a6? 

Dokładnie tak :-) 

Opublikowano

Może się komuś przyda jak ja się do tego zabralem:

91947030_664782291018538_8535620641733214208_n.thumb.jpg.a9ed89b59462cd232af87c2896cc70da.jpg

92004409_1034504273591212_1074364478293803008_n.thumb.jpg.b77050edbe4328b30e292dee9a6eb55b.jpg

91799176_706650939874669_7865693545573646336_n.thumb.jpg.621e33dc147a17f35168df8c34deec55.jpg

92339017_2766540703466135_6243811120331620352_n.thumb.jpg.f24ca53e80a628f20fe72f2993eb1153.jpg

92025063_1069410700094756_1195445636502126592_n.thumb.jpg.8a7ecca4ce4cce217a7c6c4000cefce3.jpg

Wiem, że chłopaki wycinają też całą tą ramkę i zostawiają sam plaster, ale mi a pasowało tak i ogólnie na aucie wygląda spoko:

IMG_20200425_192727.jpg

Opublikowano
W dniu 25.04.2020 o 19:28, kamil-vag napisał:

Może się komuś przyda jak ja się do tego zabralem:

91947030_664782291018538_8535620641733214208_n.thumb.jpg.a9ed89b59462cd232af87c2896cc70da.jpg

92004409_1034504273591212_1074364478293803008_n.thumb.jpg.b77050edbe4328b30e292dee9a6eb55b.jpg

91799176_706650939874669_7865693545573646336_n.thumb.jpg.621e33dc147a17f35168df8c34deec55.jpg

92339017_2766540703466135_6243811120331620352_n.thumb.jpg.f24ca53e80a628f20fe72f2993eb1153.jpg

92025063_1069410700094756_1195445636502126592_n.thumb.jpg.8a7ecca4ce4cce217a7c6c4000cefce3.jpg

Wiem, że chłopaki wycinają też całą tą ramkę i zostawiają sam plaster, ale mi a pasowało tak i ogólnie na aucie wygląda spoko:

IMG_20200425_192727.jpg

Z tego co patrzyłem chyba nie do końca pasuje sam plaster w ramce. Wydaje mi się że plaster z ramką jest ok w ramkę od c5. 

Czyli plaster od dołu trzeba dociąć i będzie ok. Czym kleiłeś? 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ten gril z golfa pasuje w ori ramkę s-line ,bo tak patrzę i nie wiem czy za wąski nie będzie 

Opublikowano

Nie psuj ramki ori, kup tą z A6 C5 FL podjebke za grosze i z tego dorabiaj... 

Opublikowano
33 minuty temu, greg2505 napisał:

Ten gril z golfa pasuje w ori ramkę s-line ,bo tak patrzę i nie wiem czy za wąski nie będzie 

Dokładnie . Ja wypiąłem ori ramkę z  zatrzasków , dociąłem DREMELem plaster z golfa i wyglada jak u Kamila - jakby zawsze tam była. :guma:

Opublikowano
2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Nie psuj ramki ori, kup tą z A6 C5 FL podjebke za grosze i z tego dorabiaj... 

Ja jej nie chcę psuć,tylko wyjąć kratkę z chromu i zastąpić ją plastrem miodu,w razie co włożę z powrotem ori kratkę i dlatego zastanawiam się czy ta z golfa nie będzie za waska,bo widzę że ty zostawiłeś obramówkę od kratki a6 i dopiero w chrom

Edytowane przez greg2505

Opublikowano
W dniu 14.06.2020 o 22:14, greg2505 napisał:

Ja jej nie chcę psuć,tylko wyjąć kratkę z chromu i zastąpić ją plastrem miodu,w razie co włożę z powrotem ori kratkę i dlatego zastanawiam się czy ta z golfa nie będzie za waska,bo widzę że ty zostawiłeś obramówkę od kratki a6 i dopiero w chrom

Ja bralem dolna kratke z golfa 6 gti. Z niej sobie mozesz wyciac ksztalt jaki chcesz bo jest duzo wieksza.

 

Edytowane przez wafel135

Opublikowano

Dzięki 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Czym sklejałeś te wycięte kratki z golfa gti? Jaki klej czy może inny patent?

Opublikowano
5 godzin temu, marcin1520 napisał:

Czym sklejałeś te wycięte kratki z golfa gti? Jaki klej czy może inny patent?

Tam się nic nie skleja . Ja użyłem dwóch wkrętów i małych trytytek . Ramka Sline i plaster w nią. Wyszło jak z fabryki.

Opublikowano

Aa czaje może się uda ja będę próbował w ori wsadzić plaster miodu z golfa gti zobaczymy czy zda egzamin ?

Opublikowano
4 godziny temu, marcin1520 napisał:

Aa czaje może się uda ja będę próbował w ori wsadzić plaster miodu z golfa gti zobaczymy czy zda egzamin ?

Na pewno.

zakup górną kratkę do maski od rs4 , będzie komplet w plaster.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

W zderzaku z S4b6 z czego można zastąpić kratkę środkową zderzaka, żeby zrobić plaster miodu ?

Opublikowano
W dniu 6.02.2021 o 08:35, r7adek napisał:

W zderzaku z S4b6 z czego można zastąpić kratkę środkową zderzaka, żeby zrobić plaster miodu ?

Jeśli w Slajnowym popularne jest wstawienie kratki z plastrem z Golfa V GTI to i eskowym też się powinno udać.

Opublikowano
4 godziny temu, dekiel 13 napisał:

Jeśli w Slajnowym popularne jest wstawienie kratki z plastrem z Golfa V GTI to i eskowym też się powinno udać.

No ta, tylko trzeba mieć ramkę. A ja nie mam jej i zastanawiam się jak to ogarnąć. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.