Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Osłony przgubów/przeguby w TDI


Gość Murzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Jak często wymieniacie u siebie te elementy? U mnie peknely 2 oslony w tym samym czasie, jeszcze nie rozbierałem ale mam nadzieje ze sam przegub bedzie ok. Ewentualnie jakie firmy produkujace to polecacie. Kupowal ktos jakiekolwiek czesci z AD??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień osłony zanim nabierze ci się piachu do przegubów. Osłony mogą być z AD, każde inne też się nadają, byle guma nie była stara, bo się szybko zużyją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem do swojej oslony takie bardziej plastikowe niz gumowe, mechanik (znajomy, dobry) powiedzial ze sa nawet lepsze, za te "oslony" 2 zaplacilem 50 zl, wymiana 60 zl , i tez radze jak najszybciej wymienic, syf sie tam robi i bedziesz pozniej musial caly przegub robic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sa rozebrane... w lewym zaplatala sie sznurówka, naszczescine przegub nie uszkodzony. :lol: 60pln za wymiane to calkiem fajna cena mi powiedzial 100 :/

co jest dla mnie dziwne, to to ze wszystkie wachacze sa OK :shock: przez rok przejechalem juz 35k, a nie wiem kiedy byly wymieniane. Przestalem wierzyc w teorie o niewytrzymalym zawieszeniu w A4. W poprzednich autach (206, Sierra, czy nawet Focus) wymiana byla co 10k, max 15k

kolejny :shock: to klocki jeszcze na kolejne 30k starcza :cool:

poprostu kocham swoja niunie-najtansze auto w utrzymaniu jakie mialem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hop poparte rocznym doswiadczeniem i 35k km....

Ale wiesz jak to jest .. pochwalisz, a na drugi dzien bum .... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam....niunke zawsze chwale. Jest naprawde kochana, nigdy mnie nie zawiodla i oby tak dalej. Zal bedzie ja sprzedawac, ale coz gdzies B6 na mnie czeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w sumie juz szukam, ale wiesz ze nie jest prosto znalesc ladna niebita niunie w TDI, szczegolnie avanta(ten mikroskopijny otwor bagaznika mnie wqrza) a w zupelnosci quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, szukac mozesz zaczac, czasem sie trafi jakas okazja ;) Wracamy do tematu bo nas Hugo poustawia :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe....fakt sie rozgadalismy

To jak u waz z awaryjnoscia??

nie zapominajcie ze tak swobodnie i odbiegajac od tematu mozna nasz czat wykozystac bo chyba jeszcze nie byl uzywany :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe....fakt sie rozgadalismy

To jak u waz z awaryjnoscia??

U mnie narazie jest spokoj - tfu tfu tfu , tylko oslony przegubow wymienialem . Wiec tez niunia jest kochanaaaa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyczyną pękania osłon przegubów zewnętrznych, przednich ? Cholera, zrobiłem może 10'000 albo i nie na nowych i znowu są obydwie do wymiany :evil: Może polećcie jakąś dobrą markę, bo może ta guma co miałem krachcieje :(

[...]Wracamy do tematu bo nas Hugo poustawia :razz:

Zapomnieliście jeszcze, że w tym dziale modem jest jeszcze dark79 i ja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście jeszcze, że w tym dziale modem jest jeszcze dark79 i ja

Was sie nie boimy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modem jest jeszcze dark79 i ja

:roll:

[ Dodano: 2006-05-25, 21:11 ]

okazalo sie ze ja mialem orginaly, ale 200k na 1 oslonach...malo mozliwe

Nie rozumiem Twojego przewracania oczami ;)

Co do osłon to pewnie ktoś wymienił na oryginały, tak też pewnie i ja będę musiał zrobić bo szkoda przegubów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...