Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A7 RS7 3.0TFSI biała śmierć

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Po c7 2012 przyszla pora na A7. Długo obserowałem aukcje, ale ceny tych samochodów są znacznie wyższe od audi a6. Pojawiła się ona szybkie sprawdzenie vinu, obstawienie auta i udalo się kupić. Po miesiacu lora podjechała, a ja osobiście zjechałem nią o własnych siłach.
Standardowo z USA, model 2014, wersja 3.0TFSI, kolor perła LS9R, sline, srodek czarny, czarny sufit, wersja 5 osobowa, przebieg 82tys km, bose, domyki, grzane wentylowane d*py.
Paląca jeżdżącą, delikatnie uszkodzony przód (chlodnice całe, belka cała) i zdjęty zderzak tył, jaski całe. Zawsze nie podobała mi się podstawowa wersja A7 wiec postanowilem isc na grubo cala przy okazji naprawy zmienic aka RS7.

Kupilem chinski zderzak, dyfuzor (polecam profi).

Zderzak tylni z polifta

Nakładki rs na pedały

czekam na kółko i jade do gregor10.pl


bok-3.jpg image13.jpg



 

IMG-20191010-161656.jpg

IMG-20191010-160050.jpg

78545079-443852929652526-348313000072970

miesiac pozniej:

IMG-20191124-114249-1.jpg IMG-20191129-074916.jpg IMG-20200113-141234.jpg IMG-20200113-141527.jpg IMG-20200113-141537.jpg

Edytowane przez roman_tyk

Opublikowano

fajne auto , szkoda tylko ze nie poszedłeś w zmiane lamp i to nawet na polifta . Ale jest ok

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, peter22 napisał:

fajne auto , szkoda tylko ze nie poszedłeś w zmiane lamp i to nawet na polifta . Ale jest ok

mam to w dalszych planach

Opublikowano

tył jest straszny w tych autach

graty zakupu !!!!!!

Opublikowano
  • Autor

piękna i kapryśna

Opublikowano

To jest według pięknie przepiękna bestia:thumbup1:w tym kolorze kosa

Opublikowano

super że a7 :thumbup1:, uwielbiam tę budę, jedynie co mi ta dokładka tylnego zderzaka nie podchodzi, s7 + wydech z s7 jak dla mnie ładniejsze, fotele w usa paskuda ale to zawsze można poprawić

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, instruktor83 napisał:

To jest według pięknie przepiękna bestia:thumbup1:w tym kolorze kosa

dzieki, ogolnie wyglada strasznie wulgarnie, ale wszsytkim sie podoba taki wyglad a7 kogo pytam

Aktualnie po wymianie filtrow, swieczek, oliwy, serwis klimy wleciał. Niestety wkurzaja mnie opony continental pro contact 265/35/20 strasznie głośne.

Wczoraj padł siłownik klapy, nie zawsze podnosi klape.

Opublikowano

Bardzo ładna,

Gratulacje ?

Te chinole dobrze spasowane ?

Daj znać co po Gregor10 wyszło ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Tylko nie dawaj ŻADNYCH emblematów RS7 błagam...

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.01.2020 o 16:49, black4 napisał:

Bardzo ładna,

Gratulacje ?

Te chinole dobrze spasowane ?

Daj znać co po Gregor10 wyszło ?

Pozdrawiam

pasuje to.

Emblematow nie przyklejam bez przesady, po prostu wyglad zwyklej a7 mi nie odpowiada, przy okazji napraw zalozylem taki przod i tyl i bardzo sie z tego ciesze bo auto o wiele lepiej wyglada

Opublikowano

Romek daj VIN bestyji, to Ci wrzuce cały wypas

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

mam zdekodowany, ale dzieki miło.

Opublikowano

Zmieniłeś już kółko ?

Na ECSie są zestawy dwóch kół, pasowe większe od ori i górne mniejsze Plus pasek.

Z tego co widzę to robi to jeszcze lepsza robotę

Opublikowano

Nic nie daje bez zmiany przepustnicy a generlanie przy mocach w okolicach 500 koni sa problemy z kompresorem.

Opublikowano
  • Autor

kółeczko kompresora mi starczy, juz tak jezdzilem osiagi na prawde za poczciwe w takim setupie.

Opublikowano

Fajna audiczka, zawsze podobały mi się czarne, ta to wyjątek :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

wpadło 450ps, uciecha niesamowita

filmik 100-200

https://www.youtube.com/watch?v=GE4lCPP3T-g

Edytowane przez roman_tyk

Opublikowano

:kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Już widziałem że na sprzedaż?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.