Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja Audi Standardzik :D do modyfikacji


GranuL

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie panowie :) aczkolwiek nie chce mega osiągów wystarczy mi dobre 7-8sekund do 100tki a 1.9 tdi i 2.5 potrafią to niby :) ja zawsze rozgrzewam silnik na niskich obrotach zanim rusze także nie ma co się martwi dbam o auta ;) zaryzykuje z 2,5 TDI chyba bo to jednak fajna frajda no i Quatrro jak sie uda zależy od kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie ciekawe połączenie :decayed::naughty::kox:, ale kosztowne w ekspolatacji :disgust::confused4: ;(. Kolega miał do sprzedania czarne Audi A4 Avant z 1999 roku 2.5 TDI QUATTRO (to była wersja z przed II liftu). Sprzedał ją za 16 tys zł. Sam ją oglądałem i jechałem. Chodzi jak burza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny kolor i ogólnie auto, nawet bez modyfikacji. :)

Zmień kierunkowskazy w błotnikach na białe- mała rzecz a cieszy.

Odnośnie lamp przednich to swego czasu też się zastanawiałem jakie lampy kupić. Tak mi angel eyeschodziły po głowie ale jak na żywo je pooglądałem to mi przeszło :no:

Kupuj oryginalne soczewkowe lampy,a jak kupisz np. depo to wyjdzie taniej niż te angel eyes (ja kupowałem po 220 za sztukę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi tez się podoba kolorek aczkolwiek polerka by się przydała bo porysowany lakier mam ;( Dodam tylko, że zrobiłem wnętrze już wymieniłem mieszek dywaniki itp.. ogółem doprowadziłem do ładu i składu wszystko :) wycieraczki gumowe , chwilowo kołpaki czarne pod kolor grilla do czasu puki alusów nie będzie itp... teraz zostaje wymienić lampy tył. Potem przód depo ;) no i alusy tu mam największą rozkminę

ede9b7c8d62375b4med.jpg

Kierunki tanie są ale pytanie moje tutaj czy ich wymiana odbywa się po przez nadkola czy tzreba zdejmować cały element ;/ bo miałem golfa 3 i tam plastik odkrecało sie w błotniku i się łatwo było dostać do kierunków i anteny ??

TAKIE --> mi się podobaja aluski ;)

http://www.moto.allegro.pl/item605325442_felgi_5002_17_5x112_audi_a3_s3_a4_a6_a8_100_c4.html#gallery

Problem w tym czy mi będą pasować 17 bo nie chce opon niskoprofilowych tylko trochę cieńsze od normalnych :) wiecie o co chodzi żeby nie były takie cienkie strasznie bo tragiczne dziurki są. no i nie chce zawiechy zmienia obniżać nic w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no alusy są fajne i coś tanie :)

boczne kierunki zdejmujesz plastik kierunkowskazu ale uważaj żebyś nie porysował lakier :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK JAK ?? odklejam od zewnątzr normalnie te kierunki ? i naklejam nowe ;/ ?

:polew: To by dopiero było coś... Kolego spokojnie... Lekko podważasz ten kieruneczek tam masz taki zatrzask i jak go czymś cieniutkim naciśniesz to kierunek cały wyskoczy, w tym nie ma nic trudnego :) Tylko podważaj z odpowiedniej strony, na kierunku chyba nawet jest to zaznaczone :mysli: Jeśli dobrze pamiętam (robiłem to 2 lata temu :decayed: ) to po stronie kierowcy ten zatrzask jest po prawej, znaczy skierowany na tył auta. Między błotnik a kierunek na środku wciskach coś cieniutkiego i kierunek wyskakuje, tylko uważaj na lakier na błotniku :wink4: Nie zapomnij zmienić żarówek na pomarańczowe :tongue4: Jak będziesz miał przed oczami nowe kierunki, które kupisz to się domyślisz o co chodzi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te felgi fajne ale musisz zwrócić uwagę jaki masz stan tarcz i zacisków. Bo wyeksponujesz je zakładając takie felgi a jak tam świeci rdzą czy Bóg wie czym to koszmarnie to wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciski się pomaluje już to kiedyś robiłem także spoko ;)

Tak w ogóle to zanim alusy kupie to minie troszku także tymczasowo kołpaki ;D są :D

55f9b7b41c0396ddmed.jpg

nie miałem kasy i czasu na wielkie modernizacje i zbieram cierpliwie na 2.5 TDI :D

aczkolwiek w końcu licznik zrobiłem i ładnie to wygląda cho nie mam tej kwadratowej ramki to też mi się podoba.

8ea39377fc7f94c3med.jpg

a2f5908997d5eea3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci radze tak daj do przodu lampy usmiechy.. koszt okolo tysiaka ale efekt piowalajacy daj jej xenony 8000k oniz ja dołuz felgi skóry z tyłu lampy od 00 roku czyli po 2 lifcie daj koncówke tłumika taka prostokonta zgieta lekko do gory i zmien ta brzydka kierownice i masz autko za***iste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...