Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o sprawdzenie logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

Szału nie ma, turbo bardzo ospale wstaje, przepływka za mało mierzy, zapłony cofa mocno. Zestaw startowy czyli szczelność dolotu, wymiana świec, sprawdzenie katalizatora czy nie zatkany,(przy okazji obejrzysz strone gorącą turbiny czy nie popękana). Jak nie bedzie poprawy w przepływie po tych zabiegach to przepływka do wymiany

Opublikowano

Witam,

Nie chcę zaśmiecać forum i zakładać nowego tematu (mam nadzieje że autor się nie pogniewa) również chciałbym prosić o ocenę logów z BEXa.

 

Dynamiczny:
Grupy 002, 032, 033: http://vaglogi.pl/log-002_032_033_dK7u8E.html
Grupy 011, 020: http://vaglogi.pl/log-011_020_YfJbX.html
Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_4yN550.html
Grupy 002, 003: http://vaglogi.pl/log-002_003_GQ0s1.html
Statyczny:
Grupy 014, 091, 093: http://vaglogi.pl/log-093_014_091_Z398jto.html

Edytowane przez Deamon

Opublikowano
13 minut temu, Deamon napisał:

Witam,

Nie chcę zaśmiecać forum i zakładać nowego tematu (mam nadzieje że autor się nie pogniewa) również chciałbym prosić o ocenę logów z BEXa.

 

Dynamiczny:
Grupy 002, 032, 033: http://vaglogi.pl/log-002_032_033_dK7u8E.html
Grupy 011, 020: http://vaglogi.pl/log-011_020_YfJbX.html
Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_4yN550.html
Grupy 002, 003: http://vaglogi.pl/log-002_003_GQ0s1.html
Statyczny:
Grupy 014, 091, 093: http://vaglogi.pl/log-093_014_091_Z398jto.html

U Cb problem na ta chwile najwiekszy z cofaniem zapłonów, na serii nie powinna tak cofac, i turbo też dość pózno wstaje i  lekko niedoładowuje. Czyli podobna historia j.w

Opublikowano
W dniu 23.01.2020 o 14:42, Łukasz13 napisał:

Szału nie ma, turbo bardzo ospale wstaje, przepływka za mało mierzy, zapłony cofa mocno. Zestaw startowy czyli szczelność dolotu, wymiana świec, sprawdzenie katalizatora czy nie zatkany,(przy okazji obejrzysz strone gorącą turbiny czy nie popękana). Jak nie bedzie poprawy w przepływie po tych zabiegach to przepływka do wymiany

Witaj! Sprawa się tyczy mojej audi, jeśli chodzi o przeplywke to przekładałem na nową i nie było dużej zmiany, na weekend zmieniam filtr, sprawdzam układ w poniedziałek przyjadą świece. Czy to że jest nie szczelny układ albo zapchany kat może być powodem ospalego turbo czy problem leży gdzie indziej? No i sprawa zapłonów, co z tym zrobić? Świece załatwia sprawę czy regulacja? 

Opublikowano

.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
12 minut temu, Cycu19911 napisał:

Czy to że jest nie szczelny układ albo zapchany kat może być powodem ospalego turbo czy problem leży gdzie indziej?

Kat ma wpływ na wstawanie turbo i stuki.

Opublikowano
2 godziny temu, przem8 napisał:

Kat ma wpływ na wstawanie turbo i stuki.

Jak usunę kata to trzeba wyrzucić skonde z kompa czy nic nie trzeba robić? A wiesz może co z tymi zapłonami zrobić? W ogóle to dzięki za odpowiedzi bo ja jeszcze trochę zielony w tym ?

Opublikowano
19 minut temu, Cycu19911 napisał:

Jak usunę kata to trzeba wyrzucić skonde z kompa czy nic nie trzeba robić? A wiesz może co z tymi zapłonami zrobić? W ogóle to dzięki za odpowiedzi bo ja jeszcze trochę zielony w tym ?

Tak, trzeba drugą sonde wyłączyć u tunera. Zmień świece, sprawdź kompresje (jak słaba to kicha). Zalej 98 i jak nic się nie zmieni to kastruj dziada z kata.

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanie odnośnie kata, czy jeśli będzie zawalony usunąć go całkiem i dać downpipe czy może lepiej dać go do czyszczenia w sumie cena prawie taka sama a nie wiem czy jest sens go wywalać jeśli chce zrobić program na ok 190km?

Opublikowano
3 godziny temu, Cycu19911 napisał:

czy może lepiej dać go do czyszczenia

Co Ty chcesz czyścić? A jak będzie pokruszony albo nadtopiony to co? Możesz wybić środek i jeździć z pustą puchą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.