Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 1.8T | Bex | Avant | Quattro | Sprzedane


Wojtek16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Najwyższa pora przedstawić swoje autko, a jest nim Audi A4 B6 1.8T 220KM/330NM, Avant, Quattro, wyprodukowane w 2004r :) 
Wcześniej posiadałem kilka innych samochodów, ostatnim było Audi A4 B6 1.9TDI 131KM w sedanie i bez Quattro-było ze mną cztery lata, bardzo miło wspominam ten czas, ale pokonywanie na co dzień krótkich odcinków jak i ciekawość poznania napędu Quattro zdecydowało o zmianie Audi na Audi :D
Po ponad półrocznym szukaniu takiego „rodzynka” pojawiło się, kolega 
Jerry.ok  postanowił sprzedać swoje Audi, skontaktowałem się z Nim i zarezerwowałem Audi na kilka dni. Jako, że Audi było w sąsiedniej miejscowości Jasła, nikt inny nie mógł mi go sprawdzić, jak sam Gregor10 , który zresztą sprawdzał poprzednie moje Audi przed kupnem. Autko okazało się być w bardzo dobrej kondycji. Kilka lat wcześniej Grzegorz miał już to auto w swoich rękach by podnieść moc.
Następnego dnia po oględzinach stałem się właścicielem Audi ;)
Za około miesiąc minie rok odkąd go mam, lecz do tej pory wsiadając za kierownicę, na twarzy pojawia się banan :D

Kilka ciekawszych rzeczy z wyposażenia:
- quattro,
- zawieszenie 1BV,
- kod lakieru LZ9W,
- koła 18 i 16",
- radio 2din,
- wewnętrzny pakiet światło (led),
- bi-xenon,
- fotele pół-skóra,
- webasto.

Poprzednie Audi:
20180415_081211.jpg

Aktualne:
1 rozmycie.png

2 rozmycie.jpg

3.jpg

Zimowy pakiet:
4.jpg

5.jpg

Wnętrze:
6.jpg

IMG_1634.jpg.0b8e018fdf52decd67701234424ad4bf.jpg

7.jpg

I wykresik:
wykres.png
 

Edytowane przez Wojtek16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

Świetny czarnuszek!

I już po sofcie u Gregor10.

Frajdy z jazdy ?

Niech bezawaryjnie służy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to znaczy że nie tylko ja mam świra i B6 zmieniłem na B6 :grin: Gratki autka widać że fajna zadbana sztuka Ci się trafiła. Pakuj zewnętrznego s-line-a i auto oprócz tego że jedzie będzie jeszcze dobrze wyglądać . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne autko, dobry start na mody i faktycznie s line by tu zrobił robotę :) też się przyznam b6 na b6 avant na avant, czarny na czarny, 1.9 na 1.9 ;p

 

 

IMG_20200116_163731.jpg

Edytowane przez dkdk95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

black4 MichałA4 dkdk95 dzięki chłopaki ;) myślałem, że tylko ja mam bzika na punkcie B6 :D ciesze się, że i Wam się podoba :) 
Co chodzi o zewnętrzny s-line, to listwy zewnętrzne drzwi mam-ostatnio musiałem kupić jedną tylną, bo stara była już zmęczona czasem, w wolnej chwili podrzucę do lakiernika, bo jest w innym kolorze. Zawieszenie s-line (1BV) jest. Spoiler jest. Czyli zostały mi do ogarnięcia zderzaki. :)

Ostatnim czasem zacząłem się zastanawiać, czy nie zmienić kół letnich na jakieś inne 18'stki, mam wrażenie, że aktualne optycznie wyglądają na mniejsze, i chyba chciałbym w kolorze srebrnym, żeby był fajny kontraścik ;) 

Edytowane przez Wojtek16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wojtek16 napisał:

black4 MichałA4 dkdk95 dzięki chłopaki ;) myślałem, że tylko ja mam bzika na punkcie B6 :D ciesze się, że i Wam się podoba :) 
Co chodzi o zewnętrzny s-line, to listwy zewnętrzne drzwi mam-ostatnio musiałem kupić jedną tylną, bo stara była już zmęczona czasem, w wolnej chwili podrzucę do lakiernika, bo jest w innym kolorze. Zawieszenie s-line (1BV) jest. Spoiler jest. Czyli zostały mi do ogarnięcia zderzaki. :)

Ostatnim czasem zacząłem się zastanawiać, czy nie zmienić kół letnich na jakieś inne 18'stki, mam wrażenie, że aktualne optycznie wyglądają na mniejsze, i chyba chciałbym w kolorze srebrnym, żeby był fajny kontraścik ;) 

największą robotę zrobi przedni s line :) i może przód trochę w dół na talerzykach od b5? do czarnego zdecydowanie lepszy srebrny. 

Edytowane przez dkdk95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dkdk95 napisał:

największą robotę zrobi przedni s line :) i może przód trochę w dół na talerzykach od b5? do czarnego zdecydowanie lepszy srebrny. 

No tak, co do zderzaka zgadza się :) ale w dół ani milimetra :D w wcześniejszym audi miałem 1BA tutaj 1BV, dla mnie raczej wystarczająco nisko ;) zaraz po kupnie nachodziło mnie na zmianę amortyzatorów na eibach, bo na tych mega twardo w porównaniu do 1BA, ale już się przyzwyczaiłem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2020 o 17:58, Wojtek16 napisał:

Ostatnim czasem zacząłem się zastanawiać, czy nie zmienić kół letnich na jakieś inne 18'stki, mam wrażenie, że aktualne optycznie wyglądają na mniejsze, i chyba chciałbym w kolorze srebrnym, żeby był fajny kontraścik ;) 

... i tak też zrobiłem, Audi dostało inne, znane chyba wszystkim koła, moim zdaniem zmiana na plus :D 

nooo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...