Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z temperatura a4 b6 1.8t


damiano2x2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z temperatura gdyż pokazuje przy odpaleniu na zimnym silniku odrazu 130 stopni i załącza się wentylator drugi problem jest taki że od tego problemu z czujnikiem na bagnecie miałem sporo białej mazi pomyślałem nie dogrzany silnik, akurat trafił mi sie wyjazd zrobiłem 200km w ciągu dwóch dni przyjechałem do domu sprawdziłem czy jest biała maź no i była widoczna na zdjęciach a płynu chłodniczego nie ubyło. 

IMG_20200203_221610.jpg

IMG_20200203_221716.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia czujnik temperatury, drugie, zatkana odma? Trzecie, nie wygląda żeby woda/płyn chłodniczy mieszał się z olejem. Swoją drogą, nie ma czujnika ciśnienia, w skrzyni korbowej?

Edytowane przez Talpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia czujnik temperatury. Jest podwójny (4 piny). Dwa idą do sterownika silnika a pozostałe dwa do licznika. Do sprawdzenia w VAG jakie są wskazania.

Jak wyżej kolega mówi, odma do wyczyszczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyn nie zmienił koloru jest taki jaki powinien być. Muszę zaprowadzić do sprawdzenia VAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, damiano2x2 napisał:

Płyn nie zmienił koloru jest taki jaki powinien być. Muszę zaprowadzić do sprawdzenia VAG

Czujniki, projektuje się tak, że w przypadku uszkodzenia, mają generować błąd i pokazywać maksymalna wartość, by zwrócić uwagę operatora ;) więc to jest na 99% trafiony czujnik. Co do emulsji, to ja bym zainteresował się jeszcze termostatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...