Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trwale usuniecie bledu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam co jakiś czas wyswietla mi się blad P0420 czyli sada lambda z tego co się dowiedziałem od swojego mechanika po sprawdzeniu auta jest to calkiem normalne i popularny blad w tym modelu, nie mam co się nim  przejmować. Co najwyzej usuwac ten blad by auto nie jezdzilo w trybie awaryjnim. Stad moje ptanie czy da się trwale usunąć blad by przesta wyskakiwać albo żeby się usuwal automatycznie, mam na myśli tylko ten blad ale żeby inne i tak się pokazywaly?

Z góry dziekuje za pomoc.

Jeśli korzytam ze zlego dzialu to przperaszam i proszę o przeniesienie, a nie o usuwanie.

Edytowane przez nexetix

Opublikowano

Ten błąd oznacza ze masz niską wydajność katalizatora,sonda za katalizatorem bada sprawność katalizatora i wyświetla błąd. Jak chcesz usunąć ten błąd to usuń usterkę i zmień mechanika.

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, pila24 napisał:

Ten błąd oznacza ze masz niską wydajność katalizatora,sonda za katalizatorem bada sprawność katalizatora i wyświetla błąd. Jak chcesz usunąć ten błąd to usuń usterkę i zmień mechanika.

Jak się zajac taka usterka?

 

i wracajc do mojego pierwotnego pytania choć bardziej z ciekawości jest wgl możliwość usuniecia trwale bledu?

Edytowane przez nexetix

Opublikowano
34 minuty temu, nexetix napisał:

i wracajc do mojego pierwotnego pytania choć bardziej z ciekawości jest wgl możliwość usuniecia trwale bledu?

Tak jak usuniesz przyczynę. Jak masz lpg to zła regulacja może powodować ten błąd. Zostaje Ci wymiana kata albo jego wyrzucenie i usunięcie u tunera drugiej sondy w ecu.

Durne pytania i jeszcze durniejszy mechanik :P

Opublikowano

Kup emulator sondy i po sprawie

Opublikowano
W dniu 6.02.2020 o 14:44, nexetix napisał:

Witam co jakiś czas wyswietla mi się blad P0420 czyli sada lambda z tego co się dowiedziałem od swojego mechanika po sprawdzeniu auta jest to calkiem normalne i popularny blad w tym modelu, nie mam co się nim  przejmować. Co najwyzej usuwac ten blad by auto nie jezdzilo w trybie awaryjnim. Stad moje ptanie czy da się trwale usunąć blad by przesta wyskakiwać albo żeby się usuwal automatycznie, mam na myśli tylko ten blad ale żeby inne i tak się pokazywaly?

Z góry dziekuje za pomoc.

Jeśli korzytam ze zlego dzialu to przperaszam i proszę o przeniesienie, a nie o usuwanie.

Jezeli masz gaz to kup emulator i będzie z głowy. Na kata nie ma gwarancji przy gazie

Opublikowano
  • Autor

Mam benzynę i już wile razy slyszalem o tym emulatorze może ktoś mi bardziej przyblizyc jak to dziala

Opublikowano
6 godzin temu, nexetix napisał:

Mam benzynę i już wile razy slyszalem o tym emulatorze może ktoś mi bardziej przyblizyc jak to dziala

https://poradnikkatalizatorow.pl/czym-jest-emulator-sondy-lambda/

Ps: Google nie gryzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.