Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż relingów dachowych Audi Avant A4 B5 1998


vasco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o info w temacie montażu ( schemat )   podłużnych relingów dachowych do Audi Avant A4 B5 1998.Aktualnie posiadam wersję z silnikiem 2.4 Quatro i postanowiłem zamontować te relingi ( kupiłem autko  bez )  Raz  ze względu praktycznego czyli możliwość doczepienia boxa  z uniwersalnymi poprzecznymi relingami na zimę  a dwa vizualnie autko nabiera smaczku moim zdaniem. Kupiłem już relingi  ( OLX )  ale są trzy stopki a od nich wychodzą jeszcze trzy małe stopki o kształcie załóżmy prostokąta zaokrąglonego na rogach  i do nich mocowane są śruby.Sądziłem że po prostu wywiercę 3 otwory i śrubami od środka to przyłapię  ale to nie w tą stronę ( chyba że kupiłem nie te relingi ale sprzedający twierdził że są z A4 B5 Avant  )

Innym tematem  jest po prostu fakt że  lubię linie tych aut  oraz niezłe jednostki pod maską ,   osobiście  wciąż podoba mi się  A4 Avant w wersji B5 / B6 .Dołączam fotki i z góry dziękuję za info

pzdr :hi:

P.S Proszę wrzucić posta do odpowiedniego działu bo nie znalazłem.

 

 

]

20200206_144645.jpg

20200206_142140.jpg

Edytowane przez vasco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zdaje się że nie ma wyjścia trzeba wycinać otwory pod te malutkie stopki ....Czy ktoś może w ostatnim  czasie  to robił właśnie z tym typem mocowania - znalazłem przydatny link jednak  z 06 listopad 2008 być może do tej pory ktoś wymyślił inny patent na zamocowanie.

 

i dwie fotki dachu po demontażu relingów - Co ciekawe na jednej  otwory są osadzone w rynience dachu a na drugiej z boku.Przypuszczam że chodzi o model przed lift i po ale mogę się mylić.Ktoś Coś ??? 

 

 

 

pzdr :hi:

 

Fotki z neta jak to wygląda :

 

Screenshot_2020-02-07 DACH audi A4 B5 – Szukaj w Google.pngScreenshot_2020-02-07 DACH AUDI A4 B5 LIFT KOMBI.png

Edytowane przez vasco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...