Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Felgi Audi rs 19.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Po zakupie audi a4 b8 2010 rok. Gość mi dał w gratisie felgi 19 calowe z wersji rs. I tutaj mam dylemat bo każdy mi radzi abym to sprzedał bo na polskich drogach rozwale zawieszenie całe w rok. Choć ja więcej jeżdżę autostradami ze względu na pracę u Niemca. Samochód prezentuje się świetnie i jest zawieszenie obniżone. 20200202_170004.jpg

 

20191128_123326.jpg

20191128_124959.jpg

Edytowane przez Osaa

Opublikowano

jak masz większość autostradowych przebiegów to sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. sporadyczna jazda po mieście nie zgasi szybko zawieszenia.

zostaw bo włożysz r17 i będziesz żałował :)

oczywiście w mieście będzie twardziej, ale widzę, że profil masz chyba 40 ? więc bez tragedii. niektórzy jeżdzą r19 na runflat, gwint i miasto/trasa :D

 

Opublikowano

kolego jeździj a po roku sam będziesz miał odpowiedz :)

Opublikowano
  • Autor

Rozmiar opon jakie są aktualnie założone to 255/35/19. Ale je będą wywalać bo mają już 6 lat A dla mnie taka opona nie nadaje się już do jazdy mimo że ma ok bieżnik. 

Opublikowano

Nic nie zmieniaj. Będziesz miał stabilnie w trasie. W mieście nie jest źle, trzeba ostrożniej jeździć po nierównościach, z większą uwagą. A felgi nie są od RSa:wink:

Pozdr.

Opublikowano
  • Autor

A lepiej założyć 255/35 czy 255/40

 

I jak się samochód będzie zachowywał z baganikiem pełnym bagażu.  Nie będzie drzec o nadkola

Edytowane przez Osaa

Opublikowano
  • Autor

Doradzi mi ktoś z rozmiarem? Jakie najlepsze założyć przy obniżonym zawieszeniu i jazdy pod obciążeniem aby nie rozwalić nadkola.  Kompletnie się nie znam na tym 

Opublikowano
7 godzin temu, Osaa napisał:

A lepiej założyć 255/35 czy 255/40

 

I jak się samochód będzie zachowywał z baganikiem pełnym bagażu.  Nie będzie drzec o nadkola

Nie będzie. Masz sporo miejsca we wnękach i koła schowane w nadkolach. Dla przykładu masz tu moje auto. Gwint 20" i profil 30, autem jeździ żona po mieście. W takiej konfiguracji od 3 lat i zawieszenie jak nowe

IMG_20190924_141123.jpg

IMG_20190924_141210.jpg

Opublikowano
  • Autor

A z zaladowanym baganikiem nie będzie problemu ?

Opublikowano
1 minutę temu, Osaa napisał:

A z zaladowanym baganikiem nie będzie problemu ?

Napisałem Ci wyżej... 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.