Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Z nawiewów leci tylko gorące powietrze


popo601

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kilku dni mam problem z moją B7 otóż leci tylko gorące powietrze z nawiewów a obniżanie temperatury nic nie daję, podłączyłem vcds i okazało się że oby dwa silniczki od klap sterujących mają problem, czy to możliwe że padły oba jednocześnie ? Czy jest może jakiś bezpiecznik który się spalił i dlatego silniczki nie chodzą?IMG_20200216_161202.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od przeglądania forum. tam masz wiele tematów jak temu zaradzić.
Od przywrócenia nastaw podstawowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wczoraj wiele wątków ale nie znalazłem takiego przypadku jak mój że jednocześnie padły obydwie strefy jakby to się stało z jednej strony to pewnie bym się zabrał za wyciąganie silniczka ok klap i przeczyścił potencjometr bo to najczęstsza przyczyna że nie ma sterowania klapą ale u mnie padły jednocześnie dwie co mnie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, popo601 napisał:

Czytałem wczoraj wiele wątków ale nie znalazłem takiego przypadku jak mój że jednocześnie padły obydwie strefy jakby to się stało z jednej strony to pewnie bym się zabrał za wyciąganie silniczka ok klap i przeczyścił potencjometr bo to najczęstsza przyczyna że nie ma sterowania klapą ale u mnie padły jednocześnie dwie co mnie dziwi.

Zrób nastawy podstawowe i zobacz czy ruszą czy wywali błąd przekroczonej adaptacji potencjometrów. Ja v158 to 4 razy już wyciągałem,pozostałe to pestka. Silniczki nie mają bezpieczników,panel steruje nimi i monitoruje prąd jaki przechodzi przez silniczek. 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano nagle ruszyły co mnie ucieszyło, a masz może linka do jakiegoś tutoriala jak te nastawy zrobić krok po kroku gdzieś już o tym czytałem i nie jest to skomplikowane ale z głowy nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, popo601 napisał:

Dzisiaj rano nagle ruszyły co mnie ucieszyło, a masz może linka do jakiegoś tutoriala jak te nastawy zrobić krok po kroku gdzieś już o tym czytałem i nie jest to skomplikowane ale z głowy nie pamiętam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...