Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Zmiana felunku z 17" na 19" w S4 B5, co myślicie? :-)


ktokolwiek

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie nr 2 są najlepsze ale w rzeczywsitości każda z nich będzie wyglądać inaczej niż na zdjęciu.A Tobie, które najlepiej pasują? I jeszcze jedno pytanie czy felgi nr 3 i 7 są z Krispolu??? Bo jeśli tak to odradzam bo to plastelina, opony od nich polecam ale nie felgi. Poza tym za 1900pln za nowe 19 to trochę za tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nr 2 są najlepsze ale w rzeczywsitości każda z nich będzie wyglądać inaczej niż na zdjęciu.A Tobie, które najlepiej pasują? I jeszcze jedno pytanie czy felgi nr 3 i 7 są z Krispolu??? Bo jeśli tak to odradzam bo to plastelina, opony od nich polecam ale nie felgi. Poza tym za 1900pln za nowe 19 to trochę za tanio.

Tak, z krispolu są te o ktorych wspomniałeś, mi też w sumie najbardziej podchodzą nr 2, 4 i 5 (zresztą kurcze, wszystkie mi się podobaja, hehe, siedzę nad tym już pare dni i naprawde wybrałem wzory ktore mnie na kolana powalają..:-) na pewno bedzie wyglądać superancko na nich, jeszcze tylko kwestia wyboru czy 18 czy 19 i jakaś przymiarka na żywo, ale to dopiero za tydzien jak urlop będe miał, temat już teraz założyłem żeby sie zorientowac w sytuacji i wymienić poglądy, dlatego dziękuje za wszystkie sugestie (jak to z plasteliną np..:-))

To że na kołach będzie zupełnie inaczej to wiem, w każdym razie chce już kupić takie gdzie dekielków nie ma bo to ustrojstwo to ściągnie dres w minute, a felg przecież na ulicy nie zakoszą w 5 minut..:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem niedawno mozliwosc kupienia 18ki s-line z oponami za 2100 używki orginalne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik sprzedaje od esy , może się skusisz?? :cool1: :gwizdanie:

Właśnie zerknąłem, ale nie wiem czy zauważyłeś ale mam identyczny wzór, hehe :D:D:D Za jeden cal więcej nie będe dawał 2600 :P z całym szacunkiem oczywiście bo to bardzo ładne felgi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik sprzedaje od esy , może się skusisz?? :cool1: :gwizdanie:

Właśnie zerknąłem, ale nie wiem czy zauważyłeś ale mam identyczny wzór, hehe :D:D:D Za jeden cal więcej nie będe dawał 2600 :P z całym szacunkiem oczywiście bo to bardzo ładne felgi :-)

ale ta felga w 18" o wiele lepiej wygląda niż w 17" , a wzór bardzo ładny choć oklepany :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 fajna tylko jakaś BBS, lub coś w tym stylu a nie plastelina, czarny środek i polerowany rant, wyglądałyby mega na Twojej maszynce :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni dopatrzyłem dokładnie, bo są takie podobne, 17, czy 18 na allegro, i to plastelina straszna, a tej firmy nie kojarzę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr 2 najbardziej trafny i ladny :good: moim zdaniem ale tak jak kolega paulo77 napisal MAM 7 Nuvo 8,5x19 okolo 200 euro za sztuke w de nowe, pytanie tylko jakie fundusze na to przeznaczasz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr 2 najbardziej trafny i ladny :good: moim zdaniem ale tak jak kolega paulo77 napisal MAM 7 Nuvo 8,5x19 okolo 200 euro za sztuke w de nowe, pytanie tylko jakie fundusze na to przeznaczasz pozdrawiam

Tagedii jeszcze nie ma: tu ciut używane

http://www.allegro.pl/item590826001_felgi_mam7_19_vw_audi_mercedes_skoda_5x112.html

i nówki

http://www.allegro.pl/item581895055_felgi_mam7_audi_vw_mercedes_seat_8_5x19_5x112.html

Chociaż nie ukrywam że jakbym do 3 tys się zmieścił w komplecie z oponami to bym był szczęśliwy.:-) Jakkkolwiek nie jest to sztywna granica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup lepiej cos ori lub dobrej firmy typu bbs, rial, rh ....

a nie jakies plasteliny

bo bedziesz prostowal

wiem cos o tym bo mialem wczesniej MAM`y ;) a teraz mam ori z rs6 i

wtedy jak wpadlem w dziure to na drugi dzien bylem u wulkanizatora

a teraz wpadam w kratery i nic :)

wez do serca sobie ta rade ;)[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 10:48_________________________________________________aha

i jeszcze jedno

roznica w jezdzie 225/35R19

a 235/35R19

jest mega ....

roznica w komforcie spora

( mowie wszystko z doswiadczenia a nie z przeczytanych postow innych uzytkownikow )

aaa i pamietaj o tym ze zeby zakladac 19" do b5 musisz miec dosc duza glebe

wg mnie minimum te -60mm zeby to jakos wygladalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha

i jeszcze jedno

roznica w jezdzie 225/35R19

a 235/35R19

jest mega ....

roznica w komforcie spora

( mowie wszystko z doswiadczenia a nie z przeczytanych postow innych uzytkownikow )

aaa i pamietaj o tym ze zeby zakladac 19" do b5 musisz miec dosc duza glebe

wg mnie minimum te -60mm zeby to jakos wygladalo ;)

Ze wskazaniem na..? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o osiagi to powiem wam ze przy 140KM czuc roznice miedzy 225 a 235

jesli chodzi o komfort to duzo lepszy jest na 235 ( i tez czuc roznice )

wiec co kto woli :)

ja osobiscie jestem za 215/35R19 naciagnietej na 9calowej feldze ;p

ale ze to niedostepny rozmiar to polecam 225/35R19 i glebe -60mm zeby to jakos wygladalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 235 na 17 a teraz jak cos bedzie to wezme 225 na 18. Chyba bedzie mniej nosic na koleinach co..? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 235 na 17 a teraz jak cos bedzie to wezme 225 na 18. Chyba bedzie mniej nosic na koleinach co..? :mysli:

no powinno ciut mniej

chociaz ja tam roznicy akurat na koleinach nie czuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wsadził obręcze nr 5 do czarnego wózka tylko w przypadku gdy auto masz posadzone. A jeżeli stoi na ori zawiasie to bierz nr 6 albo zostaw wzór ten co masz bo nie można robic abstrakcji z naszej ukochanej marki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...