Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[CCLA] A4 B8 Sedan 3.0TDIQ Manual

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, karolek_ust napisał:

no tak jak w SE masakra wole na PL siedziec 

Norma :P

Opublikowano

Igiełka ! :guma:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, 07_yeti napisał:

Igiełka ! :guma:

Dzieki wielkie ???

Opublikowano

Pięknie się prezentuje ten sedanik :kox:

No i ten silnik :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.02.2020 o 12:58, WojtekA4B8 napisał:

Pięknie się prezentuje ten sedanik :kox:

No i ten silnik :thumbup1:

Dziekuje bardzo, wlasnie trasa z NO na pomorskie i bez krzyku ??? 

Opublikowano

za***ista:good:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.03.2020 o 23:31, FroS-t napisał:

za***ista:good:

:notworthy:

Opublikowano

a skad jestes z pomorza bo ja mieszkam w SE i tez z pomorskiego :D moze jakiś spot na trasie kiedyś , jedziesz przez SE i Kalskrona-Gdynia ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.03.2020 o 19:40, karolek_ust napisał:

a skad jestes z pomorza bo ja mieszkam w SE i tez z pomorskiego :D moze jakiś spot na trasie kiedyś , jedziesz przez SE i Kalskrona-Gdynia ?

Sorki za pozna odpowiedz, ale wiadomo jak to jest :) 
Bylismy z dziewczyna u jej rodziny, zachaczylismy tez Lublin (sam z okolic Lublina jestem) przez ten czas. 
Grzeje przez Gøteborg, i na Karlskrone - Gdynia :) Jak by kiedys jakas byla mozliwosc to spocik jak najbardziej :D

Opublikowano

No ja mieszkam ok Hesingborg także walisz troszkę bokiem na prom , ale może kiedyś :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Maly update-

wyregulowany gwint (do jakiegos stopnia, bo na poczatku jazda z pelnym bakiem byla nie mozliwa)

Korekta lakieru (tez do jakiegos stopnia z powodu lakierowania blotnikow)

Oswietlenie Led nad tablicami

Jak bedzie kiedy to zabieram sie za oswietlenie Led w srodku, bo zolte to az w oczy pali :P

 

BBBC8087-533E-4A37-B8FE-B094E57ABEEB.jpeg

E9B6075D-FE83-4C0C-A4F4-75BAEF794A57.jpeg

Opublikowano
6 minut temu, Dawidp napisał:

wyregulowany gwint (do jakiegos stopnia, bo na poczatku jazda z pelnym bakiem byla nie mozliwa)

W sensie że tarło?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, kamelus_ napisał:

W sensie że tarło?

Tak,  o bok opony :whistling:

Opublikowano
22 minuty temu, Dawidp napisał:

Tak,  o bok opony :whistling:

Różnica w wysokości między pełnym a pustym bakiem to około 0.5cm. Auto na wybojach potrafi bujnąć kilka centymetrów więc w takim wypadku podczas użytkowania i tak będzie ci obcierać.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, kamelus_ napisał:

Różnica w wysokości między pełnym a pustym bakiem to około 0.5cm. Auto na wybojach potrafi bujnąć kilka centymetrów więc w takim wypadku podczas użytkowania i tak będzie ci obcierać.

0.5cm przy tej wysokosci to jednak troszke jest, o pasazerach nawet nie wspominam

DF04359B-423F-4ACE-9005-840822646E15.jpeg

Opublikowano

Siema ziom. :hi:

Ja tez w Norwegii tyle że znaacznie dłużej i , też z Lublina. Siedzę w Larviku , auto mam z Bergen podobnie jak Twoje. Fura szosik ale podnieś trochę jak trze . Ja też mam gwint i jak mam być załadowany to albo nie na maksa albo mogę zdjąć dystanse i już fele się chowają. :whistling:

Hamowałeś 'białego misia' ?  B)

 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, dekiel 13 napisał:

Siema ziom. :hi:

Ja tez w Norwegii tyle że znaacznie dłużej i , też z Lublina. Siedzę w Larviku , auto mam z Bergen podobnie jak Twoje. Fura szosik ale podnieś trochę jak trze . Ja też mam gwint i jak mam być załadowany to albo nie na maksa albo mogę zdjąć dystanse i już fele się chowają. :whistling:

Hamowałeś 'białego misia' ?  B)

 

Ma byc nisko, a w dystanse nie mam ochoty sie bawic. :decayed:

Jeszcze nie mialem okazji, mieszkanie i inne sprawy narazie priorytetuje :thumbdown:

Opublikowano
53 minuty temu, Dawidp napisał:

0.5cm przy tej wysokosci to jednak troszke jest, o pasazerach nawet nie wspominam

DF04359B-423F-4ACE-9005-840822646E15.jpeg

Pewnie 0.5 cm zawsze coś ale jak już napisałem i tak będzie ci ocierać na nierównościach więc nie bardzo rozumiem co tu się wyrabia. Do takiej zabawy to się montuje powietrze a nie upycha byle by, byle jak aby tylko nisko. Auto inwalida do patrzenia ale już nie do jeżdżenia.

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, kamelus_ napisał:

Pewnie 0.5 cm zawsze coś ale jak już napisałem i tak będzie ci ocierać na nierównościach więc nie bardzo rozumiem co tu się wyrabia. Do takiej zabawy to się montuje powietrze a nie upycha byle by, byle jak aby tylko nisko. Auto inwalida do patrzenia ale już nie do jeżdżenia.

Mam C7 do pneumatyki i pojebanych spasow, praktycznie kazde auto ktore mialem bylo na glebe poslane i jakos dobrze mi z tym. B8 robilo trase Polska - Norwegia i zyje :wub: 

Opublikowano

Statens Vegvesen nie bedzie się czepiać szybek przyciemnionych ?

Ja mam pełny spas z dystansami jak je zdejmę z  tyłu to mogę max obciążyć auto i nie przytrze. :naughty:

Gleba musi być rozumiem to.B)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.