Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nowe lampy tył - sedan


Marek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

O dawna rozgladam sie za tylnymi lampami, ktore w jakis sposob odmlodzilyby tyl mojego samochodu i nic ciekawego jak dotad nie znalazlem ;(

Jak sadzicie, czy te lampy wygladalyby ladnie na B5??

Moze ktos widzial to na zywo, na aucie??

Ja niestety mam tylko to zdjecie i sam nie wiem co sadzic :mysli:

http://moto.allegro.pl/item589734394_lampy_tylne_nowe_audi_a4_95_00_led_red_white_diody.html

ps. aktualnie mam takie:

http://moto.allegro.pl/item587211013_audi_a4_lampa_tylna_prawa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tych lamp nie założył. Nie podoba mi się ta część z żarówkami :thumbdown: Jakby była dymiona to prędzej. Te poliftowe co masz obecnie są ładniejsze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takie lampy na aucie i wyglądały bardzo ładnie :good: w prównaniu z tymi ,które masz teraz wypadają rewelacyjnie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o nich ale zrezygnowałem na rzecz 2 liftu i chociaż wyglądają dość fajnie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy co masz są najładniejsze, poliftowe, to co chcesz założyć nawet w połowie nie jest tak ładne, takie jest moje zdanie. Ale że każdy ma inny gust zakładaj co chcesz. mi się podoba to co masz obecnie. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiłbym te co są , a jeśli tak bardzo byś chciał zmienić to prędzej jakieś dymione bym zakupił,taka moja opinia w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paskudne :)

Poza tym to juz chyba 50 temat o lampach.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym zmienil na te ledy chociaz znalazlem ladniejsze na allegro i tansze. zrob jak uwazasz. wszyscy tu pisza ze najlepsze po II lifcie. skoro tak trzymaja sie oryginalow to czemu zakladaja pseudo ksenony? prawdziwe ksenony maja spryskiwacze i samopoziomowanie oraz specajalny reflektor do swiatla ksenonowego.zalaoza podroby a pozniej jak policje widza to trzesa tylkiem. a jak w nowej a4 sa diody to co tez wiocha ? w nowej ledy wam sie napewno podobaja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item580563905_diodowe_lampy_tyl_audi_a4.html

ja proponuję te są spokojniejsze od tych co wybrałeś zobacz jak to u mnie wygląda link w podpisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item580563905_diodowe_lampy_tyl_audi_a4.html

ja proponuję te są spokojniejsze od tych co wybrałeś zobacz jak to u mnie wygląda link w podpisie

Te są ładniejsze od tych pierwszych :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te lampy u jednej osoby z forum, właśnie na srebrnym sedanie. Wyglądały bardzo fajnie na żywo, nie powiem. A auto nie było wcale mocno robione, tylko 16'' felgi + właśnie te lampki. Jeżeli Ci się podobają, to śmiało bierz :good:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 11:08_________________________________________________mud3dz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te lampy u jednej osoby z forum, właśnie na srebrnym sedanie. Wyglądały bardzo fajnie na żywo, nie powiem. A auto nie było wcale mocno robione, tylko 16'' felgi + właśnie te lampki. Jeżeli Ci się podobają, to śmiało bierz :good:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 11:08_________________________________________________mud3dz.jpg

Ale to nie te lampy :cool1: Na zdjęciu które wkleiłeś są Depo Red White Clear a nie LEDy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to u mnie obecnie wyglada:

10433b4f8c6926b0med.jpg

spokojnie może zostać standard albo zapodaj te które ci poleciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te lampy u jednej osoby z forum, właśnie na srebrnym sedanie. Wyglądały bardzo fajnie na żywo, nie powiem. A auto nie było wcale mocno robione, tylko 16'' felgi + właśnie te lampki. Jeżeli Ci się podobają, to śmiało bierz :good:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 11:08_________________________________________________mud3dz.jpg

Ale to nie te lampy :cool1: Na zdjęciu które wkleiłeś są Depo Red White Clear a nie LEDy.

no ale te co kolega zapoodał są identyk, tylko led, i czyste szkło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet slepy to widzi :polew:

Lampy są ok, ale TYLKO do srebrnego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet slepy to widzi :polew:

Lampy są ok, ale TYLKO do srebrnego auta.

ojj bo bedzie :foch:, żartuje oczywiście, mi się podobają te co kolega zaproponował, i jak tylko Tobie się podobają to bierz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet slepy to widzi :polew:

Lampy są ok, ale TYLKO do srebrnego auta.

Yelo ale napisałeś że widziałeś te LEDy na srebrnym i wkleiłeś to zdjęcie więc wyglądało jakby miały być na nim LEDy. A że wzór jest podobny to fakt. Tylko te Depo wyglądają dużo ładniej niż LEDy i nie da się patrząc na Depo stwierdzić że LEDy też tak będą wyglądały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lampy sa okropne. Zarowno w wydaniu LEDowym jak i nieLEDowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...