Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Pisk z pod maski ?


RYSIU188

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)Tematu z takim silnikiem nie znalazlem wiec moze mi ktos pomoze?Pisk wydobywa sie czasami z przedniej czesci silnika i sie zastanawiam co to moze byc?bo tam sa wiatraki i jak sie nie myle to caly rozrząd.Jesli ktos cos wie na ten temat to bede wdzieczny za podpowiedzi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze pasek wieloklinowy. Poszukaj na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś z pasków, jak jesteś pewien rozrządu to pozostaje ci wspomaganie/alternator/klima...

Może wystarczy napiąć, być może wymienić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te silniki 2.8 174ps to naja jakies dziwne brzmienie chodzi mi o obroty na jalowym biegu takie dziwne popiskiwanie?Nie wiem czemu tak sie dzieje ale juz w paru takich samych silnikach tak slyszalem, myslalem ze po wymianie rozrzadu cos ucichnie ale bez zmian to nie jest jakies bardzo uciazliwe ale sasiad ma 2.6 i calkiem inne brzmienie ten silnik.Moze to rolki jakies juz daja znak zeby je wymienic :gwizdanie: a od ktorej zaczac?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to piszczal pasek od pompy wody jest prosty sposob zeby to sprawdzic wystarczy kapnac wody na ktorys pasek jezeli to on piszczy to zaraz umilknie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie taksamo coś piczy a zaczeło sie jak zaczęły się niskie temperatury z tym że mi popiskuje z tyłu silnika jak sie nagrzeje to cichnie od ok 2 tys.ob a na wolnych piszczy non stop co może piszczeć z tyłu silnika?[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 13:50_________________________________________________doradzi ktoś co to może piszczeć z tyłu silnika?[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 16:43_________________________________________________może to coś ze sprzęgłem bo jak nacisne to ciszej piszczy wie ktoś może co jest nietak? na innym forum wyczytałem że może to być łożysko oporowe może to być to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...