Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana kloszy w lampach LED przód


bobens83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Moje A4 miało już dość mocno zjechane reflektory od jazdy autostradowej (kamienie, piasek itd...)

Szybę wymieniłem, ale regeneracja lamp przez polerowanie nie dała jakiegoś mega efektu,

dla tego pomyślałem o wymianie samych kloszy. wymiana lamp na tym etapie nie wchodzi w grę,

bo musiałbym byc chory na głowę żeby zapłacić w ASO ~10K za jedną lampę z montażem : >

Czy ktoś z Was robił już może coś podobnego? Zastanawiam się jakie są ryzyka,

czy np po wklejeniu nowego reflektora nie lampy nie zaczną parować,

albo czy nie uszkodzą się przy demontażu starego klosza etc...

A może macie do polecenia kogoś dobrego w temacie regeneracji lamp samochodowych na Śląsku

Będę wdzięczny za Wasze komentarze. Widzę że ceny kompletu kloszy (dobrej jakości?) to ok 700-1000 pln / komplet.

Pozdrawiam!

KLOSZE-SZKLO-DO-REFLEKTORA-AUDI-A4B9
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 349,99 zł - KLOSZE SZKŁO DO REFLEKTORA AUDI A4B9 (8901491129). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Audi-A4-B9-Klosz-szklo-reflektora
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 485 zł - Audi A4 B9 Klosz szkło reflektora (7542955263). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć te klosze co pokazujesz to chińczyki ale mają bardzo dobra jakość.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dwoje babka wrozyla. Czasem i oryginaly prost z aso potrafa parowac. Z tego co sie orientuje sa firmy co ci dadza gwarancje na rok czy tam pol od zaparowania. Osobiscie jestem zwolennikiem zasady: jak cos przerasta moja zwyzke w ac to wale kamieniem i wymieniaja xD. Znajomemu w mersiu tak polecilem jak mu sie dioda przepalila. Nowa lampa w aso kolo 2500/3000€, naprawa 500€ a zwyzka za zrobienie tego na ac 120€ xD

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana kloszy to żadna filozofia.jsk ktoś ci da gwarancję że nie będzie na 200% parować to go skreśl. Bo nowe lampy z Aso czasami parują i tak naprawdę nie wie dlaczego.

Jak będziesz miał nowe klosze to mogę ci to ogarnąć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...