Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant S-Line 2011 CAGA 143/170KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich
Chciałbym zaprezentować moją Audi A4 B8 którą zakupiłem pod koniec 2019 roku.
Przed kupnem samochodu miałem ciężkie wybór czy właśnie Audi A4 czy Mazda 6 (która urzekła mnie swoim wyglądem) moje poszukiwania w końcu się skończyły i padło na „Przewaga dzięki technice”. I tak właśnie zaczęła się moja przygoda z marką Audi. Jest to mój kolejny diesel (wcześniej mazda 6 2003 2.0 121 KM), jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Autko zostało sprowadzone z Niemiec w 2018 roku. Po zakupie wymieniony olej na Motul 8100 X-clean 5W30 oraz filtry na KNECHT-a.

 

Dane Techniczne:

Marka/model: Audi A4 B8 S-Line

Typ nadwozia: Avant

Kolor nadwozia: Czarny (LZ9Y)

Rok produkcji: 2011

Skrzynia biegów: Manualna

Rodzaj paliwa: Diesel

Pojemność silnika: 1968,00 ccm

Silnik: CAGA 143 KM (aktualnie 170 KM podniesiona przez poprzedniego właściciela)

Przebieg przy zakupie: 190 200 km

 

Wyposażenie:

- Listwy progowe, emblematy na błotnikach, spoiler dachowy i dyfuzor tylnego zderzaka  S-Line

- Kierownica multifunkcyjna S-Line

- Fotele Alcantra S-Line

- Podsufitka czarna S-Line

- Navi MMI 3G BASIC/LOW + BLUETOOTH

- Climatronik jednostrefowy

- Bixenon + ledy przód/tył

- Przyciemniony tylne szyby

- Centralny zamek i domykanie szyb

- Czujnik deszczu i zmierzchu

- Kierunkowskazy w lusterkach

- Funkcja odprowadzania światłami Coming Home

- Parkotronik przód i tył (wizualizacja)

- Podgrzewane przednie fotele

- Wejście AUX (schowek)

- Felgi aluminiowe Audi 8K0 18R/ET47/ + Opony KUMHO 245/45/18R 100W

 

Do zrobienia (modyfikacje):

- Felgi stalowe (zima) 16R/ET39 (zrobione)

- Opony zimowe Dunlop Winter Sport 5 205/60/16R 92H (zrobione)

- Montaż siłowników do automatycznego otwierania klapy bagażnika (zrobione)

- Zakup głośnika basowego i wzmacniacza (skrzynia basowa, konwerter i okablowanie jest)

- Aktywacja zielonego menu (ktoś lub kupno kabla)

- Doświetlanie halogenami

- Zmiana oświetlenia wewnętrznego na ledy

- Zmiana żarówek w halogenach na ledy

- Przestawienie opcji wyłączenia czasowego radia

- Dywaniki gumowe na zimę

 

Takie są plany ale z czasem pewnie coś się zmieni :)

Jak narazie mam tylko takie zdjęcia, myślę że w najbliższym czasie pogoda jak i czas pozwoli na jakąś sesyjkę i wtedy dorzucę coś konkretnego.

Pozdrawiam Kamil :D

20200106_145248.jpg20200106_145150.jpg20200110_195621.jpg

 

 

Edytowane przez KamilDuzy
Update

Opublikowano

Fajny kolor 

Opublikowano

Zamiast wrzucać skrzynie wystarczy przekodowac mmi na b&o i już dźwięk jest nieporownyealnie lepszy

?

Daj więcej fot bo te podkręcone są mylne .. 

Masz niebieski czy czarny samochód..

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, wielik napisał:

Zamiast wrzucać skrzynie wystarczy przekodowac mmi na b&o i już dźwięk jest nieporownyealnie lepszy

?

Daj więcej fot bo te podkręcone są mylne .. 

Masz niebieski czy czarny samochód..

Skrzynie już miałem zabudowaną z całym okablowanie jak kupiłem samochód tylko wzmacniacza i głośnika brakuje. Ale z tym przekodowanie pomyślę dzięki za radę.

Kolor jest czarny zdjęcia były robione z filtrem dlatego jest taki efekt. Miałem tylko takie fotki więc je wrzuciłem.

 

Edytowane przez KamilDuzy

Opublikowano
11 minut temu, KamilDuzy napisał:

Skrzynie już miałem zabudowaną z całym okablowanie jak kupiłem samochód tylko wzmacniacza i głośnika brakuje. Ale z tym przekodowanie pomyślę dzięki za radę.

Kolor jest czarny zdjęcia były robione z filtrem dlatego jest taki efekt. Miałem tylko takie fotki więc je wrzuciłem.

Czyli skrzynie masz w boczek zabudowana ?

Opublikowano

No niestety pełnego zewnętrznego s-line nie masz:) niech się sprawuje dobrze:thumbup1:

Edytowane przez kris67

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, wielik napisał:

Czyli skrzynie masz w boczek zabudowana ?

Tak jest zabudowana w boczek a wygląda to tak

20200314_151005.jpg20200314_150859.jpg

.

Edytowane przez KamilDuzy

Opublikowano

Wygląda dobrze. 

Opublikowano

No z zewnątrz z Sline to masz listwy progowe i znaczki na blotnikach , nie wiem jak tylny dyfuzor , ale nie masz pakietu full Sline z zewnątrz 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, kris67 napisał:

No niestety pełnego zewnętrznego s-line nie masz:) niech się sprawuje dobrze:thumbup1:

Dzięki myślę że będzie,  pozdrawiam :D

4 godziny temu, karolek_ust napisał:

No z zewnątrz z Sline to masz listwy progowe i znaczki na blotnikach , nie wiem jak tylny dyfuzor , ale nie masz pakietu full Sline z zewnątrz 

Od niedawna jestem posiadaczem Audi i cały czas zgłębiam wiedzę na temat tej marki, więc mogę się mylić co do wersji wyposażenia S-Line, myślałem że taką wersje mam. A więc pytanie do osób będących w temacie odnośnie wersji S-Line, jest na forum jakiś temat który precyzuje wyposażenie zew. i wew. S-Line. Jeśli tak zapodajcie temat lub jakąś odpowiedź na PW.

Opublikowano
W dniu 14.03.2020 o 07:00, wielik napisał:

Zamiast wrzucać skrzynie wystarczy przekodowac mmi na b&o i już dźwięk jest nieporownyealnie lepszy

?

Daj więcej fot bo te podkręcone są mylne .. 

Masz niebieski czy czarny samochód..

Wielik - zaciekawiło mnie to przekodowanie. Jak to się robi? Każdy tak może? 

Opublikowano
37 minut temu, Yooman napisał:

Wielik - zaciekawiło mnie to przekodowanie. Jak to się robi? Każdy tak może? 

U mnie w mmi 3 g Basic działa. 

 

Opublikowano
7 godzin temu, KamilDuzy napisał:

Dzięki myślę że będzie,  pozdrawiam :D

Od niedawna jestem posiadaczem Audi i cały czas zgłębiam wiedzę na temat tej marki, więc mogę się mylić co do wersji wyposażenia S-Line, myślałem że taką wersje mam. A więc pytanie do osób będących w temacie odnośnie wersji S-Line, jest na forum jakiś temat który precyzuje wyposażenie zew. i wew. S-Line. Jeśli tak zapodajcie temat lub jakąś odpowiedź na PW.

 

Opublikowano

 

Przedni zderzak inny , listwy progowe , tylny dyfuzor , embleamty na blotnikach

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj obczaiłem sobie dokładnie ten pakiet S-Line. Wygląda u mnie to tak że przedni i tylni zderzak mają inne kształty niż w wersji s-line ale wszystkie dodatki przy nich są. Więc mieliście rację że jest to niepełna lub nieoryginalna wersja, i jak to dobrze że jest forum :D

Opublikowano

No czasem jak ktos sprzedaje auto to pisze pakier Sline , bo sugeruje się emblematami z blotnika a to nie wszystko . Ae mamy forum i sobie radzimy , ja nie miałem Sline miałem tak jak Ty tylko zewnętrzene listyw progowe , ale już przód mam Sline i teraz tylko tył ale chyba będzie zderzak Fl z wydechami na dwie strony 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu pogoda zaczęła dopisywać więc wczoraj coś pogrzebałem. Na początek zdemontowanie przednich nadkoli i wyczyszczenie oraz zabezpieczenie wszystkiego.

Przed wyczyszczeniem:1.jpg

Po wyczyszczeniu:

2.jpg

A dzisiaj  przyszły siłowniki do automatycznego otwieranie klapy więc odrazu zamontowałem3.jpg

 

Opublikowano

Fajne jest to automatyczne otworzyć, ale do zimy. Późnej lepiej zdjąć. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.