Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Regeneracja turbiny


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Polecę tą firmę:

http://www.turbo.cdi.pl/

powiem krótko bardzo dobre to robią od wielu lat odkąd rozpowrzechniły sie turbosprężarki w autach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba zdaje mi się że będę musiał wymienić turbo tylko niewiem czy kupić używkę czy regeneracja słyszałem różne opinie na ten temat tych turbinek niech sie wypowiedzą fachowcy czekam na wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz używke to jaka masz pewnosc ze nie byla po regeneracji,praktycznie kazda sie da zregenerowac wiec ja bym regenerował na twoim miejescu swoja,zreszta moja poszła do regeneracji i jestem zadowolony,przejechałem juz 25 tys po regeneracji wszystko z nia jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba zdaje mi się że będę musiał wymienić turbo tylko niewiem czy kupić używkę czy regeneracja słyszałem różne opinie na ten temat tych turbinek niech sie wypowiedzą fachowcy czekam na wasze opinie

Polecam regeneracje..., ja juz 1,5 roku jezdze na takiej i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba zdaje mi się że będę musiał wymienić turbo tylko niewiem czy kupić używkę czy regeneracja słyszałem różne opinie na ten temat tych turbinek niech sie wypowiedzą fachowcy czekam na wasze opinie

turbine jak najbardziej polecam regenerować, nie ma co kupować z niewiadomego źródła bo wiesz na co trafisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Dzwoniłem dziś do jednego z zakładów które podaliście na forum a dokładnie http://www.turbo.cdi.pl/ i jeden pan powiedział ze regeneracje 400 zł. ale nie da mi gwarancji , ponieważ auto jest na gaz sek. Wielka szkoda ze tak jest. A dużo nas posiada auta z instalacja gazowa. Teraz mam dylemat co mam robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Dzwoniłem dziś do jednego z zakładów które podaliście na forum a dokładnie http://www.turbo.cdi.pl/ i jeden pan powiedział ze regeneracje 400 zł. ale nie da mi gwarancji , ponieważ auto jest na gaz sek. Wielka szkoda ze tak jest. A dużo nas posiada auta z instalacja gazowa. Teraz mam dylemat co mam robić.

Do zakładu dziennie wysyłanych/odsyłanych jest kilka kilkanaście turbin. W zeszłą sobotę kolega był u nich regenerować tzn. w zasadzie chciąl czyścić bo kierownice zawalone były bardzo mocno ale wyszło tak że czyścił stronę spalinową i powietrzną (m.in. przez "piaskowanie" szkłem) przy okazji pomierzyli mu wszystkie luzy, sprawdzili uszczelnienie (nie wiem czy coś zmieniali) zmienili napewno łożysko (nie te główne tylko "boczne") na łożysko od turbiny z silnika 150KM (on ma AVFa 130KM) - ma być mocniejsze, gościu parę rzeczy mu poopowiadał o turbinkach itp itd

Kolesiowi polecałem ten zakład bo cały Elbląg z turbinami uderza tam ... my również pracujemy przy turbinach tylko zaaacznie większych bo parowych i o technice mamy nie małe pojęcie i koleś przyznał że zakład naprawdę przyzwoity i na poziomie.

Jak chcesz mieć dobrze zrobione nie masz czego sie obawiać, choć mając taki przerób to ciekawe ile razy zarzyły im się wpadki bo tego sie nie uniknie w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW to ciezko jest zajezdzic turbo w 1Z. Swiadczy to o kompletnym braku czulosci przy eksploatacji (polsyntetyki i inne przypadki :facepalm: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega w a6 c4 2.5tdi am zwykle turbo i od czasu co go ma 300tys km leje minerala i jakos turbina i silnik sie nie wysrały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...