Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przesiada z marki Ford na Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze długa droga przed Tobą.... ale powodzenia w modzeniu "cyganskiej karocy" :decayed:

Opublikowano

:grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.06.2020 o 21:01, grzes283 napisał:

Zgadza się, ale za Forda nie płacisz tyle, co za Audi. Więc tym samym porównywanie jest średnio obiektywne.

 A każda marka ma swoich zwolenników i przeciwników, to są gusta o których się nie dyskutuje. 

Szczerze mówiąc ceny Audi zwalają z nóg patrząc na nowe oferty. Czy tą drożyzne rekompensuje "klasa" Audi??? To juz każdy sam sobie musi odpowiedzieć.

 

Myślę że Ford dużo oferuje w napewno mniejszych pieniądzach szkoda tylko że w Europie nie montują tak fajnych jednostek jak na rynek amerykański .. np 2.7 V6 biturbo myślę że jakby ford wypuscil na Europę mondeo ST z takim silnikiem to robiłby tu robotę ;) niestety w Europie mogą sobie pozwolić na 2.0ecoobost ...

Audi jest lepiej spasowana i wyciszona i tylko chyba za to się aż tyle dopłaca takie jest moje zdanie ;)

Opublikowano

Jest jeszcze 2.3

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Dev napisał:

Jest jeszcze 2.3

Ale nie w mk5 ;) w MK4 był 2.3 ale wolnossący ;) ale do 2010 montowali również silnik R5 z Volvo 2.5T ;) ludzie chwalą aczkolwiek też ma swoje bolączki zresztą jak każdy samochód ;)

Opublikowano
17 godzin temu, Maciek1992 napisał:

Myślę że Ford dużo oferuje w napewno mniejszych pieniądzach szkoda tylko że w Europie nie montują tak fajnych jednostek jak na rynek amerykański .. np 2.7 V6 biturbo myślę że jakby ford wypuscil na Europę mondeo ST z takim silnikiem to robiłby tu robotę ;) niestety w Europie mogą sobie pozwolić na 2.0ecoobost ...

Audi jest lepiej spasowana i wyciszona i tylko chyba za to się aż tyle dopłaca takie jest moje zdanie ;)

I tak i nie. Generalnie, jak pobiegasz trochę po salonach, to na pewno bardziej obiektywnie podejdziesz do sprawy. Są marki, ktore kompletnie nie mają tego stosunku jakość - cena, tu bym wrzucił VW - nie wiem gdzie tu jest jakość, bo teoretycznie za to każą sobie płacić. Gdzie przeciwieństwem jest Skoda, która jakością nie rozpieszcza, ale za uczciwe pieniądze mamy uważam dobry samochód. 

Audi, Mercedes czy BMW każe sobie dużo płacić, ale nie oszukując się - widać, że w tych markach jest wszystko na wysoki połysk. 

Przede wszystkim trzeba patrzeć na swój portfel i nie siegać za wysoko, bo później rodzą się teorie, że  jeśli na coś nas nie stać, to to coś ma przesadnie wygórowaną cenę.

Ford, Opel, Mazda....i jeszcze kilka by się znalazło to marki bardziej dla ludzi szukajacych normalnego, bezpiecznego i wygodnego auta, którzy nie uważają, że lepiej się wsiada do Mercedesa niż do Forda.

Ale każdy ma swoje, inne spostrzeżenia i oczekiwania. Ja lubię Audi, ale mimo wszystko uważam, że są marki dające nie dużo mniejsze radości z posiadania,  za dużo mniejsze pieniadze :-)

pozdrawiam 

Opublikowano

Mazda rdzewieje już w prospektach, Subaru podobnie, Toyota powoli ich dogania, nissan jest drogi w częściach. Od kilku lat obserwuje Kia i Hundaia,  robią znaczne postępy w przeciwieństwie do PSA, tam wszystko zatrzymało się dwa lata temu. Ładne auta robi Renault ale z elektryka tam nie najlepiej itd itp. Końca nie widać 

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, Dev napisał:

Mazda rdzewieje już w prospektach, Subaru podobnie, Toyota powoli ich dogania, nissan jest drogi w częściach. Od kilku lat obserwuje Kia i Hundaia,  robią znaczne postępy w przeciwieństwie do PSA, tam wszystko zatrzymało się dwa lata temu. Ładne auta robi Renault ale z elektryka tam nie najlepiej itd itp. Końca nie widać 

Niestety nie ma aut doskonałych ;) Hyundai jak i Kia też blacharsko dobrze nie wyglądają ;)

Opublikowano
W dniu 21.06.2020 o 15:02, Dev napisał:

Mazda rdzewieje już w prospektach, Subaru podobnie, Toyota powoli ich dogania, nissan jest drogi w częściach. Od kilku lat obserwuje Kia i Hundaia,  robią znaczne postępy w przeciwieństwie do PSA, tam wszystko zatrzymało się dwa lata temu. Ładne auta robi Renault ale z elektryka tam nie najlepiej itd itp. Końca nie widać 

U nas wszystko rdzewieje. Kiedyś kupiłem Lagunę 1, która w Polsce nie ma pozytywnych opinii blacharskich. Nie znam osoby, która nie była by w szoku. Auto z Niemiec, 1999r kupione "prosto z lawety" w 2015r 200k przebiegu i grama rdzy, zrobiłem konserwacje i do dzisiaj jeździ bez rudego. W Polsce kilkuletnie Laguny już były zgnite.....

Opublikowano
17 godzin temu, Maciek1992 napisał:

Niestety nie ma aut doskonałych ;) Hyundai jak i Kia też blacharsko dobrze nie wyglądają ;)

Znajomy kupił żonie Kia Rio - ponoć rysuje się od wiatru, masakra.......Nie ma aut idealnych, ale płacąc 150k za fajnego Mondeo, co wychodzi znacznie taniej od fajnej A6 - to nie wiem, co by się musiało z nim dziać, żeby różnica w cenie nie była opłacalna:grin: Jak audi zrobi dopłaty 100k do nowych aut, to może wówczas uznam, że warto kupić......Dla przykładu: Audi A1  silnik aż 1 litr 115KM, wyposażenie znośne, ale bez szału, zewnętrzny s-line, lub pakiet bicolour - cena, tu uwaga 140 tyś i może być więcej. Za około 115 tyś mamy takiego zwyklaka - gdzie tu rozsądek???

Opublikowano

Gdzie rozsądek porównywać a6 do mondeo

Opublikowano

Dokładnie. Nie ma porównania. 150k a przynajmniej 250k. Cena mówi sama za siebie :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.