Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] DPF zapchany - 51 tyś. przebiegu


vtec81

Rekomendowane odpowiedzi

sadze ze jednym z problemow jest jakosc paliwa w naszym kochanym kraju, :kwasny:

- od jakiegos czasu obserwuje 2 egzemplarze 2.0 tdi BLB i sa niesamowicie wrazliwe na jakosc ON...

- zamierzam zrobic maly tescik, zatankowac te autka znow niemieckim paliwem, ciekawy jestem efektu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Ty pierwszy masz problemy z BRD, czytałeś np. tu: http://www.a4-klub.pl/smf/b7_brd_utrata_mocy_i_kompetencji_w_aso-t93401.0.html;msg1063062#msg1063062

Ja bym na Twoim miejscu pojechał dobrze zdiagnozować auto i sprawdzić moc na hamowni jak nic niepokojącego nie wyjdzie na diagnostyce to zrobisz program i auto zacznie jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPF wypalony, auto nadal nie ma mocy,

czyszczenie wtryskiwaczy? Jesli tak to gdzie w Krakowie? /myślałem o Gładysku

diagnostyka gdzie wyjdzie czy wtryski ok [glowna przyczyna brakow moczu w tym silniku ] ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Od jakiś 2 tygodni gdy silnik się jeszcze nie nagrzeje delikatnie pływają obroty (tak w zakresie 900-1050). Niby niczym negatywnym w moim odczuciu się to do tej pory nie objawiło ale jest to strasznie denerwujące (Jak będę miał wolną chwilę do podjadę i sprawdzę na VAS)

Macie może podobne problemy ?

mi tez tak "falowała" wskazówka obrotów, po podłaczeniu kompa pokazało błąd zwiazany z zawrokiem przy turbinie, zmówiłem nowy (150zl) wymienili i jest git.

Przy jakiej stałej predkośći wypalać DPF?

MOŻE MODERATOR UTWORZY NAM DZIAŁ DOT. SILNIKÓW BRD :naughty: było by latwiej to wszystko ogarniać..

ps. dostaje prawie ataku serca jak za każdym razem, kiedy wlancza mi sie rezerwa i słyszę PiiiiiiiiiiiiiiiiiiiP boje sie ze to znowu bedzie jakas nieporzadana kontrolka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Od jakiś 2 tygodni gdy silnik się jeszcze nie nagrzeje delikatnie pływają obroty (tak w zakresie 900-1050). Niby niczym negatywnym w moim odczuciu się to do tej pory nie objawiło ale jest to strasznie denerwujące (Jak będę miał wolną chwilę do podjadę i sprawdzę na VAS)

Macie może podobne problemy ?

mi tez tak "falowała" wskazówka obrotów, po podłaczeniu kompa pokazało błąd zwiazany z zawrokiem przy turbinie, zmówiłem nowy (150zl) wymienili i jest git.

Przy jakiej stałej predkośći wypalać DPF?

najlepiej 60km/h 3-ci bieg - 'delikatny gazik'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...