Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 Limousine - wersja golas :D


MiniTytan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem tej o to Audi A4 B8 1.8 TFSI 120km z 2009r. Z aktualnym przebiegiem 260000 km.
Wstawiam ten post po to żeby mógł ktoś podpowiedzieć co mógłbym zrobić z zewnątrz i wewnątrz :D wiem dużo było takich tematów ale nowości nigdy nie zaszkodzi, chętnie poczytam opinie co wy byście zmienili w tej Audi :)
Obecnie Audi na zimówkach tak jak widać na zdj, a rotorki to letnie :) wiem mogły być większe ale takie wyłapałem za dobrą cenę z oponami.
Budżet - W tej chwili sytuacja jest jaka jest ale planuje ją robić stopniowo i jak będzie pieniążek to będę działał :D Pozdro!

20200331_182115.jpg

20200331_182127.jpg

66311130_461612254622371_5645423881377284096_n.jpg

audi.jpg

audi2.jpg

audi3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część. Faktycznie golas.. moim zdaniem wywalilbym te stołki  a z zewnątrz napewno sprężyny obniżające dystanse światła tył w przyciemnienie i przednie, listwy progowe SLine . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz z niego Full opcje robić, to na najprostszym rozwiązaniem sprzedać i kupić lepsza bazę. :naughty:

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj masz spore pole do popisu. Zerknij w dział zrób to sam i działaj. Oby Ci wytrwałości starczyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MaciekPL napisał:

Jak chcesz z niego Full opcje robić, to na najprostszym rozwiązaniem sprzedać i kupić lepsza bazę. :naughty:

No właśnie jak będzie dobrze z monetą, to przymierzal bym się do A5 coupe ?. Ale no mozna by było ta A4 jakoś fajnie zrobić żeby jakoś wyglądała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wielik napisał:

Część. Faktycznie golas.. moim zdaniem wywalilbym te stołki  a z zewnątrz napewno sprężyny obniżające dystanse światła tył w przyciemnienie i przednie, listwy progowe SLine . 

 

No spoko. Apropo listew progowych to po numerach musiał bym szukać czy jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, MaciekPL napisał:

Jak chcesz z niego Full opcje robić, to na najprostszym rozwiązaniem sprzedać i kupić lepsza bazę. :naughty:

To samo chciałem napisac

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MiniTytan napisał:

No spoko. Apropo listew progowych to po numerach musiał bym szukać czy jak to wygląda?

Wystarczy poszukać  na forum. Warto kupić ori  bo laminaty to gowno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny , taki golasek , ale fajny :thumbup1: . Moja rada jako osoby która podobne auto przerabiała . Tak jak pisze Maciek , nic szczególnego nie rób . Tu naprawdę szkoda kasy . Jeździj takim jakim jest i ciesz się autem , a każdą złotówkę składaj na nowszy model i lepszą bazę . Dołożysz listwy s-line za 800 zł. - poco ??? . Do tego trzeba przedni i tylny zderzak - kolejna kasa - poco ? . To już nigdy w żadnym procencie Ci się taka inwestycja nie zwróci (rocznik i przebieg który będzie ciągle rósł ) . 

Jedynie drobiazgi np.  żarówki do jazdy dziennej bym wymienił na takie o białej barwie ( opis jest na forum) . 

Koło można zmienić  , ale z myślą że zostanie do nowszego modelu :D ( czyli coś z A5) 

Auto nie wygląda na zniszczone , fajny kolor , lać jeździć i się cieszyć . 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mariusz36 napisał:

Fajny , taki golasek , ale fajny :thumbup1: . Moja rada jako osoby która podobne auto przerabiała . Tak jak pisze Maciek , nic szczególnego nie rób . Tu naprawdę szkoda kasy . Jeździj takim jakim jest i ciesz się autem , a każdą złotówkę składaj na nowszy model i lepszą bazę . Dołożysz listwy s-line za 800 zł. - poco ??? . Do tego trzeba przedni i tylny zderzak - kolejna kasa - poco ? . To już nigdy w żadnym procencie Ci się taka inwestycja nie zwróci (rocznik i przebieg który będzie ciągle rósł ) . 

Jedynie drobiazgi np.  żarówki do jazdy dziennej bym wymienił na takie o białej barwie ( opis jest na forum) . 

Koło można zmienić  , ale z myślą że zostanie do nowszego modelu :D ( czyli coś z A5) 

Auto nie wygląda na zniszczone , fajny kolor , lać jeździć i się cieszyć . 

Dzięki Mariusz, no też racja, a tak jak napisałeś będę zmieniał te ledy do jazdy dziennej. Tylko muszę znaleźć odpowiednie żeby były git :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MaciekPL napisał:

Jak chcesz z niego Full opcje robić, to na najprostszym rozwiązaniem sprzedać i kupić lepsza bazę. :naughty:

true, albo zmienić na full albo jeździć tym co jest. Niestety lub stety części do b8 nadal są w cenie.

Bezawaryjności życzę i radości z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, D4NTE napisał:

true, albo zmienić na full albo jeździć tym co jest. Niestety lub stety części do b8 nadal są w cenie.

Bezawaryjności życzę i radości z jazdy

Dzięki bardzo za opinie! Na razie odpukać wszystko jest git :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mechanika dobra to warto włożyć trochę grosza myślę że max  3k a i samochod zacznie cieszyć wyglądem. 

Modyfikacje nigdy się nie zwrócą czy w tym egzemplarzu czy w innym . Taka prawda. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wielik napisał:

Jak mechanika dobra to warto włożyć trochę grosza myślę że max  3k a i samochod zacznie cieszyć wyglądem. 

Modyfikacje nigdy się nie zwrócą czy w tym egzemplarzu czy w innym . Taka prawda. 

 

Co masz na myśli np? :Dbo akurat mechanika dobra, oleju bierze wiadomo jak to te TFSI ale małe ilości, płynu chłodniczego nic nie bierze, odpala i gaśnie ładnie no tylko te 120 km :D zastanawiałem się nad wgraniem mapy na 160 kuca ale nie wiem czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, MiniTytan napisał:

Co masz na myśli np? :Dbo akurat mechanika dobra, oleju bierze wiadomo jak to te TFSI ale małe ilości, płynu chłodniczego nic nie bierze, odpala i gaśnie ładnie no tylko te 120 km :D zastanawiałem się nad wgraniem mapy na 160 kuca ale nie wiem czy warto.

Mechanika,silnik skrzynia sprzęgło zawieszenie.. to najdroższe.. wystarczy że coś poleci w tfsi  co jest wielce prawdopodobne przy już sporym nalocie i kilka tysi pójdzie.. 

Sam musisz ocenić czego chcesz i poznac auto czy warto wkładać Kasę w mody  :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździj i zbieraj na nowe! Bo wątpie że chcesz wpakować 20k żeby to wyglądało, przecież to od foteli, zderzaków, lamp, mmi po koła jest do zmiany żeby robiło wow. Dlatego patrząc zdroworozsądkowo nie warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...