Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Co myślicie o tych felgach ?


dave

Rekomendowane odpowiedzi

OK to rezygnuje z nich bo przyjade na zlot i bedziecie sie ze mnie śmiali :lol::lol::lol::lol:

moze mi jakies polecicie ? bo ja chyba nie mam gustu a mam juz kase i nie wiem co kupic, bo na tych stalowych wygladaj jak zużyty kondon.

kupil bym osbie jakies fajne ale napewde nie wiem co ?

zastanawiam sie rowniez nad tanszymi

http://www.allegro.pl/item175249202_oryginalne_alusy_do_audi_a3_a4_a6_vw_seat_skoda.html

??help?? :a4fan: :arrowr: :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to rezygnuje z nich bo przyjade na zlot i bedziecie sie ze mnie śmiali :lol: :lol: :lol: :lol:

kolego nie będziemy.. każdy ma swój gust...TOBIE mają się podobac.. keśli tak jest to wszystko jest w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dave te "eSki" mi sie podobają ! i wydaje mi sie ze cena nie jest zła ! sa dopasowane do bryki... i 80% A4 wyglada na nich ladnie... (20% jak padlina to juz nic nie pomoze)

ale... jest takich duzo ! A jak chcesz cos lepszego to tez radze wziasc cos sprawdzonego ! bo nie wszystko co ładnie wyglada na obrazku, dalej wyglada tak samo na samochodzie... takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszystko co ładnie wyglada na obrazku, dalej wyglada tak samo na samochodzie... takie moje zdanie.

no wlasnie dlatego napisalemna forum ;-) zebyscie udzielili mi pomocy :D:lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dave, felgi to kwestia gustu i kazdy kupuje jaki mu sie podobaja a nie takie ktore podobaja sie ludziom :twisted:

ALFIK, te fele ktore pokazales sa http://www.otomoto.pl/ind...show&id=C830120 z deka beznadzieje wygladaja jak niklowane kolpaki z hipermarketu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szewczenko7 ale zobacz jaka cena :) połowe :a4fan: by kupił :) 10.500 :bicz: Mi sie osobiscie nie podobaja :) ale sa rózne gusta :) komus sie napewno podobały skoro je kupil.. chyba ze dostał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...